Producenci
Brother Urządzenie wielofunkcyjne MFP MFC-B7710DN A4/mono/34ppm/LAN/ADF50/duplex
Opis
MFC-B7710DN
Zaprojektowane z myślą o tętniących życiem domach i małych biurach.
To kompaktowe urządzenie jest dostosowane do komputerów stacjonarnych, posiada wysoką prędkość drukowania i cichy tryb pracy, dzięki czemu możesz pracować i wykonywać połączenia telefoniczne. Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) umożliwia kopiowanie i skanowanie kilku stron jednocześnie.
Model MFC-B7710DN jest dostarczany z tonerem o wydajności 2000 stron. Po rozpakowaniu urządzenie jest gotowe do pracy, a wysoka wydajność tonera znacznie obniża koszt drukowanej strony i zmniejsza częstotliwość wymiany materiałów eksploatacyjnych.
Dane techniczne
| Model | MFC-B7710DN |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Format | A6 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 34 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | BR-Script3 |
| Język drukarki | |
| Zainstalowana pamięć | 128 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 230 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | TN-B023 do 2.000 stron |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Odbiornik USB |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Rozszerzenia gwarancji | 3 lata po rejestracji |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Beżowy |
| Wysokość | 318.5 mm |
| Szerokość | 410 mm |
| Głębokość | 398.5 mm |
| Waga | 12 kg |