Producenci
Brother Urządzenie wielofunkcyjne MFP MFC-J3540DW A3 4in1 ADF50/28ppm/(W)LAN/19.8k
Opis
MFCJ3540DW: profesjonalne atramentowe urządzenie wielofunkcyjne A3 z interfejsem sieci bezprzewodowej
Model został zaprojektowany z myślą o małych biurach i grupach roboczych. Urządzenie oferuje skanowanie, kopiowanie i faksowanie jednostronne w formacie A3, zapewniając przy tym wysoką jakość wydruków, dużą szybkość drukowania i niskie koszty eksploatacji.
Dane techniczne
| Model | MFC-J3540DW |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | A5 |
| Format | A6 |
| Format | 90 x 130 mm |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A3 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania | Szybkość transmisji: 33.6 kbps |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 28 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 28 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Zainstalowana pamięć | 256 GB |
| Podajnik papieru | 250 sztuk |
| Odbiornik papieru | 100 sztuk |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 220 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl) |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 561 mm |
| Szerokość | 681 mm |
| Głębokość | 423 mm |
| Waga | 19.8 kg |
| Pozostałe parametry |
|