Producenci
Brother Urządzenie wielofunkcyjne MFP MFC-L2802DW A4 mono 32ppm/LAN/WiFi/USB/ADF
Opis
Wielofunkcyjne monochromatyczne urządzenie laserowe Brother MFC-L2802DW z elastycznymi opcjami łączności
Wydajne wielofunkcyjne monochromatyczne urządzenie laserowe A4 z łatwą konfiguracją i wieloma elastycznymi opcjami łączności oraz wysoką jakością drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania.
Zwiększ wydajność niezależnie od tego, czy pracujesz zdalnie czy w biurze. Korzystaj z łatwej konfiguracji, dzięki wielu opcjom łączności. To wielofunkcyjne monochromatyczne urządzenie laserowe oferuje wiele funkcji oszczędzających czas, takich jak szybkie i bezproblemowe drukowanie dwustronne oraz skanowanie, automatyczne drukowanie, możliwość faksowania, duży podajnik papieru i duży automatyczny podajnik dokumentów (ADF).
Dane techniczne
| Model | MFC-L2802DW |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | B6 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania | Faks-modem 33.6 kb/s |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 32 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Zainstalowana pamięć | 128 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 230 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | 700 stron |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5 GHz |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Rozszerzenia gwarancji | 3 lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl) |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 319 mm |
| Szerokość | 410 mm |
| Głębokość | 399 mm |
| Waga | 11.6 kg |