Producenci
Brother Urządzenie wielofunkcyjne MFP MFC-L3740CDW LED A4/18ppm/(W)LAN/ADF50/FAX
Opis
Brother MFC-L3740CDW to kolorowe urządzenie wielofunkcyjne LED z funkcjami sieciowymi
To profesjonalnie zaprojektowane urządzenie ułatwia konfigurację, dzięki elastycznym opcjom łączności i zapewnia wysokiej jakości wydruki w sposób cichy oraz szybki. Pozwala to cieszyć się bezproblemowym drukowaniem bez przestojów.
Środowisko biurowe i domowe stale się zmienia, mając na celu zwiększenie wydajności oraz produktywności. Upewnij się, że masz niezawodne urządzenie, które drukuje szybko i bez wysiłku, dzięki:
- drukowaniu dwustronnemu, do 7 stron na minutę
- skanowaniu do 21 obrazów na minutę
- ekranowi dotykowemu o przekątnej do 8,8 cm
- interfejsom Gigabit Ethernet, WiFi 5 GHz i USB
- 512 MB pamięci wewnętrznej
- 50 arkuszom automatycznego podajnika dokumentów (ADF)
- podajnikowi papieru na 250 arkuszy
- w zestawie toner czarny i kolorowe o wydajności do 1000 stron. Na rynku dostępne są również tonery wysokowydajne do 3000 stron monochromatycznych i do 2300 stron kolorowych
Dane techniczne
| Model | MFC-L3740CDW |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | B6 |
| Format | A4 |
| Format | A5 |
| Format | B5 |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 18 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 18 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Język drukarki | PCL XL |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | BR-Script3 |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 150 arkuszy A4 |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5 GHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Rozszerzenia gwarancji | 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl) |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 410 mm |
| Szerokość | 444 mm |
| Głębokość | 401 mm |
| Waga | 20 kg |