Producenci
CSB AKUMULATOR GP12120F2 12V 12Ah
Opis
GP12120F2
To najpopularniejszy a wzmocniony akumulator w gabarytach typowego akumulatora 7Ah - stosowany w zasilaczach UPS. Seria GP to akumulatory bezobsługowe w technologii AGM, zaprojektowane do pracy buforowej o standardowej żywotności i niewielkich wymiarach. Produkowane zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa, jakości oraz ochrony środowiska.
Dane techniczne
| Rodzaj | Akumulator |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 12 Ah |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 151 x 98 x 95 mm |
| Waga | 3.7 kg |
| Pozostałe parametry | - Typ końcówki: F2 (6mm) |