CSB AKUMULATOR GP12120F2 12V 12Ah
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
170.70
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: CSB
Kod produktu: 1_549947
Opis
GP12120F2
Dane techniczne
Rodzaj Akumulator
Liczba akumulatorów 1
Napięcie 12 V
Pojemność akumulatora 12 Ah
Kolor Czarny
Wymiary
151 x 98 x 95 mm
Waga 3.7 kg
Pozostałe parametry
- Typ końcówki: F2 (6mm)
- Max. prąd 5 sec.: 150A [5s]