Producenci
CSB CSB HRL 1234WF2 12V 9.0Ah
Opis
CSB HRL1234WF2 12V 9Ah HRL Seria specjalnie zaprojektowana do wysokiej wydajności prądowej i wydłużonej żywotności 10 lat . Posiada bardzo dobra charakterystykę rozładowania wysoka wytrzymałość na obciążenia. 260 cykli przy 100% rozładowaniu w pracy cyklicznej.
Dane techniczne
| Rodzaj | Akumulator |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Wymagania środowiskowe | - Dopuszczalny zakres temperatur dla rozładowania: -15 ~ 50 stopni C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 94 x 151 x 65 mm |
| Waga | 2.7 kg |
| Pozostałe parametry | - Maksymalny prąd rozładowania: 130A (5 sek) |