Producenci
Canon Aparat EOS 2000D BK + obiektyw 18-55 EU26
Opis
Aparat EOS 2000D BK + obiektyw 18-55 EU26
Łatwy i intuicyjny w obsłudze model, idealny do rozpoczęcia przygody z lustrzankami cyfrowymi umożliwiający fotografowanie z atrakcyjnym rozmyciem tła i udostępniania zdjęć.
Dane techniczne
| Separator | Obiektyw 18-55 EU26 |
| Separator | Aparat Canon EOS 2000D |
| Model | EOS 2000D |
| Rodzaj aparatu | Lustrzanka cyfrowa |
| Procesor obrazu | DIGIC 4+ |
| Typ obiektywu | standard |
| Liczba pikseli efektywna | 24,1 Mpix |
| Liczba pikseli całkowita | 24.7 Mpix |
| Przetwornik obrazu | CMOS |
| Budowa | 11/9 |
| Wymiary przetwornika | 22,3 × 14,9 mm |
| Czyszczenie matrycy | Ręczne |
| Mocowanie obiektywu | EF-S (Canon) |
| Pozostałe parametry matrycy |
|
| Mocowanie obiektywu | EF (Canon) |
| Stabilizacja obrazu | Tak |
| Obiektyw w zestawie | Tak |
| Autofocus | Tak |
| Mocowanie obiektywu | EF (Canon) |
| Ogniskowa | 18 - 55 mm |
| Mocowanie obiektywu | EF-S (Canon) |
| Ustawianie ostrości | MF |
| Ustawianie ostrości | AF-S |
| Ustawianie ostrości | AF-A (AF-S/AF-C) |
| Wizjer | Tak |
| Przekątna ekranu | 3'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Wbudowana lampa błyskowa | Tak |
| Pomiar światła | Centralnie-ważony |
| Czułość ISO (min.) | 100 |
| Czułość ISO (maks.) | 6400 |
| Balans bieli | Światło lampy błyskowej |
| Balans bieli | Światło dzienne (pochmurno) |
| Balans bieli | Ręczny |
| Balans bieli | Światło żarowe |
| Balans bieli | Światło dzienne (cień) |
| Balans bieli | Światło fluorescencyjne |
| Migawka | Szczelinowa |
| Tryby migawki | Samowyzwalacz |
| Tryby migawki | Zdjęcia seryjne |
| Tryby migawki | Pojedyncze zdjęcie |
| Tryby / Efekty | Portret |
| Tryby / Efekty | Krajobraz |
| Tryby / Efekty | Bez lampy |
| Tryby / Efekty | Film |
| Tryby / Efekty | Automatyczny |
| Tryby / Efekty | Nocny |
| Tryby / Efekty | Sport |
| Format zdjęć | RAW |
| Format zdjęć | JPEG |
| Rozdzielczość JPEG (maks.) | 6000 x 4000 px |
| Rozdzielczość RAW (maks.) | 6000 x 4000 px |
| Nagrywanie filmów | Tak |
| Rozdzielczość filmów (maks.) | 1920 x 1080 px |
| Format wideo | MOV |
| Typ kart pamięci | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | miniHDMI |
| Zasilanie | Akumulator |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 129 mm |
| Szerokość | 101.3 mm |
| Głębokość | 77.6 mm |
| Waga | 475 g |