Producenci
Canon Aparat EOS 250D BK + obiektyw 18-55S 3454C002
Opis
Najlżejsza na świecie lustrzanka cyfrowa z ruchomym ekranem, klasyczną obsługą i najnowocześniejszymi technologiami. Tworzenie znakomitych zdjęć i filmów 4K jest proste. Aparat umożliwia też intuicyjną komunikację z urządzeniami inteligentnymi.
EF-S 18-55 mm f/4-5,6 IS STM
Kompaktowy teleobiektyw, który pozwala być bliżej wydarzeń. Stabilizator obrazu zapobiega rozmyciu spowodowanemu przypadkowym poruszeniem aparatu. Technologia STM zapewnia płynną i cichą regulację ostrości podczas nagrywania filmów.
Dane techniczne
| Separator | Aparat EOS 250D |
| Separator | Obiektyw EF-S 18-55 mm |
| Model | EOS 250D 3454C002 |
| Rodzaj aparatu | Lustrzanka cyfrowa |
| Procesor obrazu | DIGIC 8 |
| Typ obiektywu | teleobiektyw |
| Liczba pikseli efektywna | 24,1 Mpix |
| Typ obiektywu | standard |
| Liczba pikseli całkowita | 25.8 Mpix |
| Przetwornik obrazu | CMOS |
| Budowa | 15/12 |
| Czyszczenie matrycy | Automatyczne |
| Mocowanie obiektywu | EF-S (Canon) |
| Pozostałe parametry matrycy | Współczynnik proporcji obrazu: 3:2 |
| Stabilizacja obrazu | Tak |
| Obiektyw w zestawie | Tak |
| Autofocus | Tak |
| Mocowanie obiektywu | EF (Canon) |
| Ogniskowa | 88 - 400 mm |
| Zoom maksymalny | 0.29 x |
| Maksymalna przysłona | f/4,0 - 5,6 |
| Minimalna przysłona | f/22 - 32 |
| Liczba listków przysłony | 7 |
| Kąt widzenia (max.) | 27 ° |
| Kąt widzenia (min.) | 3.5 ° |
| Wizjer | Tak |
| Wymiary | 70,0 x 111,2 mm |
| Przekątna ekranu | 3'' |
| Waga | 375 g |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Wbudowana lampa błyskowa | Tak |
| Pozostałe parametry | Rozmiar obrazu: APS-C |
| Pomiar światła | Punktowy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pomiar światła | Centralnie-ważony |
| Pomiar światła | Matrycowy |
| Czułość ISO (min.) | 100 |
| Czułość ISO (maks.) | 25600 |
| Balans bieli | Światło dzienne (cień) |
| Balans bieli | Światło fluorescencyjne |
| Balans bieli | Światło lampy błyskowej |
| Balans bieli | Ustawienie temperatury barwowej |
| Balans bieli | Automatyczny |
| Balans bieli | Światło dzienne (pochmurno) |
| Balans bieli | Ręczny |
| Migawka | Szczelinowa |
| Migawka | Elektroniczna |
| Tryby / Efekty | B (Bulb) |
| Format zdjęć | JPEG |
| Format zdjęć | RAW |
| Rozdzielczość JPEG (maks.) | 6000 x 4000 px |
| Rozdzielczość RAW (maks.) | 6000 x 4000 px |
| Nagrywanie filmów | Tak |
| Rozdzielczość filmów (maks.) | 3840 x 2160 px |
| Format wideo | MP4 |
| Format wideo | MOV |
| Typ kart pamięci | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | Audio out |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | miniHDMI |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 92.6 mm |
| Szerokość | 122.4 mm |
| Głębokość | 69.8 mm |
| Waga | 449 g |