Producenci
Canon Aparat EOS R6Mk II V5+RF24-105 STM 5666C020
Opis
W przypadku płatnych sesji zdjęciowych lub dla czystej przyjemności aparat hybrydowy EOS R6 Mark II zapewnia twórcom innowacyjne sposoby na opanowanie swojej kreatywności. Od fotografowania wydarzeń po projekty filmowe jest to wszechstronny aparat do filmowania i fotografowania idealny do prawie każdego tematu, jaki tylko przyjdzie Ci do głowy. Fotografowanie akcji stało się proste dzięki serii zdjęć z prędkością do 40 kl./s elektronicznie lub do 12 kl./s mechanicznie, a wszystko to z inteligentnym autofokusem. Ciesz się fotografowaniem w słabym świetle, fotografuj z długimi czasami ekspozycji z ręki bez statywu i opowiadaj historie w ciemnych, atmosferycznych warunkach. Nagrywaj stabilne filmy z ręki podczas kręcenia filmów dzięki najlepszej w swojej klasie stabilizacji obrazu. Edytuj i udostępniaj gdziekolwiek jesteś dzięki Wi-Fi i Bluetooth, obsłudze FTP i przetwarzaniu obrazów w chmurze.
- Nasz system ogniskowania Dual Pixel CMOS AF II, oparty na głębokiej sztucznej inteligencji, śledzi ludzi, zwierzęta i pojazdy z większą szybkością, niezawodnością i precyzją.
- 8-stopniowy stabilizator obrazu pozwala filmowcom rejestrować długie czasy ekspozycji z niesamowitą ostrością. Materiał wideo jest bardzo stabilny, idealny do kręcenia filmów i dokumentów w ruchu.
- Ustanawiaj nowe rekordy prędkości z aparatem EOS R6 Mark II, wykonując zdjęcia seryjne z prędkością do 40 kl./s elektronicznie i do 12 kl./s mechanicznie. Uchwyć akcję sprzed naciśnięcia przycisku dzięki funkcji Zdjęcia wstępne w trybie zdjęć seryjnych RAW.
- Wykorzystaj pełną szerokość matrycy tego bezlusterkowego aparatu 4K, aby uchwycić niesamowite, nadpróbkowane wideo 4K 60p lub materiał 6K RAW. Korekta oddychania ostrości i AF oparty tylko na wykrywaniu sprawiają, że profesjonalne rezultaty są łatwiejsze niż kiedykolwiek.
- Uchwyć atmosferę każdej chwili, niezależnie od warunków, dzięki temu aparatowi bezlusterkowemu do pracy w słabym świetle. Fotografuj z czułością ISO 102 400 i ustawiaj ostrość już przy -6,5 EV.
- Ten entuzjastyczny aparat bezlusterkowy nie może być łatwiejszy w użyciu. Pokrętło trybów umożliwia przełączanie między trzema niestandardowymi trybami fotografowania, a natychmiastowe włączanie/wyłączanie oraz szybkie przełączanie trybu fotografowania/filmowania oznacza, że nigdy nie przegapisz żadnego ujęcia.
- Szybsza łączność między aparatem a urządzeniami inteligentnymi oznacza, że możesz łączyć się i udostępniać w mgnieniu oka. Łączność Wi-Fi i Bluetooth ułatwia udostępnianie, a certyfikat MFI gwarantuje szybkie połączenie iPhone'a przez kabel.
- Miej pewność, że możesz strzelać nawet w złych warunkach. Uszczelki ochronne chronią przed kurzem i wilgocią, a mocna obudowa ze stopu magnezu jest wystarczająco wytrzymała do użytku profesjonalnego.
- Twórz kopie zapasowe zdjęć podczas robienia zdjęć lub przechwytywania różnych nośników na różnych kartach, aby lepiej przechowywać i organizować zdjęcia i nagrania.
- Ten zestaw zawiera obiektyw RF 24-105mm F4-7.1 IS STM, wszechstronny obiektyw zmiennoogniskowy, który pozwala uchwycić to, co najlepsze w codziennym życiu, od krajobrazów, przez portrety, po szczere rodzinne chwile.
Dane techniczne
| Model | EOS R6 Mark II |
| Rodzaj aparatu | EVIL |
| Procesor obrazu | DIGIC X |
| Liczba pikseli efektywna | 24,2 Mpix |
| Liczba pikseli całkowita | 25.6 Mpix |
| Przetwornik obrazu | CMOS |
| Wymiary przetwornika | 35.9 × 23.9 mm |
| Czyszczenie matrycy | Automatyczne |
| Pozostałe parametry matrycy |
|
| Obiektyw w zestawie | Tak |
| Mocowanie obiektywu | EF (Canon) |
| Mocowanie obiektywu | RF |
| Mocowanie obiektywu | EF-S (Canon) |
| Ogniskowa | 24 - 105 mm |
| Maksymalna przysłona | f/1,2 |
| Wizjer | Tak |
| Przekątna ekranu | 3'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Wbudowana lampa błyskowa | Tak |
| Pomiar światła | Punktowy |
| Czułość ISO (min.) | 100 |
| Balans bieli | Światło dzienne (pochmurno) |
| Balans bieli | Światło dzienne (cień) |
| Balans bieli | Ustawienie temperatury barwowej |
| Balans bieli | Automatyczny |
| Migawka | Elektroniczna |
| Tryby migawki | Pojedyncze zdjęcie |
| Tryby migawki | Zdjęcia seryjne |
| Tryby migawki | Samowyzwalacz |
| Tryby / Efekty | Portret |
| Tryby / Efekty | Krajobraz |
| Tryby / Efekty | Monochromatyczny |
| Tryby / Efekty | Automatyczny |
| Format zdjęć | JPEG |
| Format zdjęć | RAW |
| Rozdzielczość RAW (maks.) | 6000 x 4000 px |
| Nagrywanie filmów | Tak |
| Rozdzielczość filmów (maks.) | 3840 x 2160 px |
| Format wideo | MP4 |
| Typ kart pamięci | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-II |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 3.1 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | E3 |
| Złącza | microHDMI |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 98.4 mm |
| Szerokość | 138.4 mm |
| Głębokość | 88.4 mm |
| Waga | 588 kg |