Producenci
Canon Aparat PS SX740 HS LITE EDITION SL 2956C031
Opis
Canon PowerShot SX740 HS Lite Edition
Niewielki podróżny model zmiennoogniskowy z flagowej serii z dużym, 40-krotnym zoomem optycznym i funkcją nagrywania zachwycających filmów 4K.
Opowiedz swoją historię w rozdzielczości 4K dzięki zaawansowanemu aparatowi podróżnemu z 40-krotnym zoomem
40-krotny zoom optyczny, niezwykle szybki procesor DIGIC oraz spektakularna rozdzielczość 4K ukryte w kieszonkowej wielkości korpusie sprawiają, że aparat PowerShot SX740 HS Lite Edition to najlepsze uniwersalne rozwiązanie do rejestrowania najcenniejszych chwil w rozdzielczości 20,3 megapiksela.
40-krotny zoom w Twojej kieszeni
Przy głębokości zaledwie 39,9 mm, model Canon PowerShot SX740 HS Lite Edition może pochwalić się potężnym 40-krotnym zoomem optycznym oraz matrycą CMOS o rozdzielczości 20,3 MP, a do tego procesorem DIGIC 8, który znacznie ułatwia fotografowanie w wysokiej rozdzielczości.
Doskonałe kompozycje
Wyjątkowy procesor DIGIC 8 firmy Canon aktywnie zarządza ustawieniami aparatu, takimi jak funkcja pomocy przy kadrowaniu czy hybrydowa automatyka, dzięki czemu możesz w łatwy sposób uzyskiwać doskonałe efekty.
Szybkie serie zdjęć
Nie przegapisz ani jednej istotnej chwili dzięki błyskawicznie reagującemu przyciskowi zwalniania migawki i serii zdjęć z prędkością 10 kl./s. Do tego możesz robić doskonałe autoportrety, używając trybu Autoportret oraz odchylanego ekranu LCD.
Udostępniaj i zapisuj zdjęcia za pośrednictwem sieci Wi-Fi i technologii Bluetooth
Zaawansowana technologia Bluetooth, łączność Wi-Fi* oraz funkcja automatycznego przesyłania pozwalają na łatwe udostępnianie i tworzenie kopii zapasowej zdjęć na obsługiwanych urządzeniach inteligentnych oraz komputerach domowych.
Znajdź inspirację
Przekonaj się, w jaki sposób Alan Rowan używa aparatu Canon PowerShot SX740 HS Lite Edition do tworzenia perfekcyjnych ujęć natury od kolorowych zdjęć makro po zamglone górskie szczyty.
Dane techniczne
| Model | PowerShot SX740 HS LITE EDITION |
| Rodzaj aparatu | Kompakt |
| Procesor obrazu | DIGIC 8 |
| Liczba pikseli efektywna | 20,3 Mpix |
| Liczba pikseli całkowita | 20.1 Mpix |
| Przetwornik obrazu | CMOS |
| Czyszczenie matrycy | Ręczne |
| Obiektyw w zestawie | Wbudowany |
| Zoom optyczny | 40 x |
| Zoom cyfrowy | 4 x |
| Ogniskowa | 4,3 - 172 mm |
| Ustawianie ostrości | AF-A (AF-S/AF-C) |
| Ustawianie ostrości | MF |
| Wizjer | Tak |
| Wbudowana lampa błyskowa | Tak |
| Czułość ISO (min.) | 100 |
| Czułość ISO (maks.) | 3200 |
| Balans bieli | Światło dzienne (pochmurno) |
| Balans bieli | Światło dzienne (cień) |
| Balans bieli | Automatyczny |
| Balans bieli | Światło żarowe |
| Tryby / Efekty | Ręczny |
| Tryby / Efekty | Automatyczny |
| Format zdjęć | RAW |
| Format zdjęć | HEIF |
| Format zdjęć | JPEG |
| Nagrywanie filmów | Tak |
| Rozdzielczość filmów (maks.) | 1280 x 720 px |
| Rozdzielczość filmów (maks.) | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość filmów (maks.) | 1920 x 1080 px |
| Format wideo | MP4 |
| Typ kart pamięci | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | microHDMI |
| Złącza | miniUSB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 63.8 mm |
| Szerokość | 110.1 mm |
| Głębokość | 39.9 mm |
| Waga | 299 g |