Producenci
Canon Aparat PowerShot G7X Mark III 3638C002 srebrny
Opis
Dane techniczne
| Model | PowerShot G7X Mark III |
| Rodzaj aparatu | Kompakt |
| Procesor obrazu | DIGIC 8 |
| Liczba pikseli efektywna | 20,1 Mpix |
| Liczba pikseli całkowita | 20.9 Mpix |
| Przetwornik obrazu | CMOS |
| Wymiary przetwornika | 1" |
| Pozostałe parametry matrycy | Typ filtra kolorowego: kolor podstawowy |
| Obiektyw w zestawie | Wbudowany |
| Zoom optyczny | 4.2 x |
| Zoom cyfrowy | 4 x |
| Ogniskowa | 8,8 - 36,8 mm |
| Maksymalna przysłona | f/1,8 - 2,8 |
| Ustawianie ostrości | AF-A (AF-S/AF-C) |
| Pozostałe parametry obiektywu |
11 elementów w 9 grupach (1 dwustronny element asferyczny, 1 jednostronny element asferyczny UA, 1 jednostronny element asferyczny i 1 jeden element UD)
|
| Przekątna ekranu | 3'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Wbudowana lampa błyskowa | Tak |
| Czułość ISO (min.) | 125 |
| Czułość ISO (maks.) | 12800 |
| Balans bieli | Automatyczny |
| Balans bieli | Korekcja balansu bieli |
| Balans bieli | Światło dzienne (cień) |
| Balans bieli | Światło fluorescencyjne |
| Balans bieli | Światło dzienne (pochmurno) |
| Tryby / Efekty | B (Bulb) |
| Tryby / Efekty | Film |
| Tryby / Efekty | Portret |
| Tryby / Efekty | Rybie oko |
| Tryby / Efekty | Automatyczny |
| Tryby / Efekty | Ręczny |
| Tryby / Efekty | Nocny |
| Format zdjęć | RAW |
| Format zdjęć | JPEG |
| Rozdzielczość JPEG (maks.) | 5472 x 3648 px |
| Rozdzielczość RAW (maks.) | 5472 x 3648 px |
| Nagrywanie filmów | Tak |
| Rozdzielczość filmów (maks.) | 3840 x 2160 px |
| Format wideo | MP4 |
| Format wideo | MPEG4 |
| Typ kart pamięci | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | microHDMI |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Zasilanie | Akumulator dedykowany |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 60.9 mm |
| Szerokość | 105.5 mm |
| Głębokość | 41.4 mm |
| Waga | 304 g |