Canon Aparat bezlusterkowy EOS R50 BK+RF-S 18-45 CREATOR KIT 5811C035
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Canon
Kod produktu: 1_860472
Opis
Aparat bezlusterkowy Canon EOS R50, czarny zestaw dla vlogera
Gotowy na przygody
Zapewnia jakość, która odpowiada Twojej kreatywności
Błyskawiczne ustawianie ostrości
Tchnij życie w swoje opowieści dzięki filmom 4K
Szybki i cichy
Współpracuje ze smartfonem
Przeznaczony dla twórców treści
Dane techniczne
Model
5811C035
Rodzaj aparatu EVIL
Procesor obrazu DIGIC X
Liczba pikseli efektywna 24,2 Mpix
Liczba pikseli całkowita 25.5 Mpix
Przetwornik obrazu Dual Pixel CMOS AF
Wymiary przetwornika
22.3 × 14.9 mm
Pozostałe parametry matrycy
  • Format obrazu: 3:2
  • Filtr dolnoprzepustowy: Wbudowany/stały
  • Typ filtra kolorowego: Kolory podstawowe RGB
Obiektyw w zestawie Tak
Mocowanie obiektywu RF
Mocowanie obiektywu EF (Canon)
Mocowanie obiektywu EF-S (Canon)
Ogniskowa 18 mm
Maksymalna przysłona f/1,2
Ustawianie ostrości AF-A (AF-S/AF-C)
Ustawianie ostrości MF
Wizjer Tak
Przekątna ekranu 2,95''
Wbudowana lampa błyskowa Tak
Pomiar światła Punktowy
Czułość ISO (min.) 100
Czułość ISO (maks.) 25600
Balans bieli Automatyczny
Migawka Elektroniczna
Migawka Szczelinowa
Tryby migawki Pojedyncze zdjęcie
Tryby / Efekty Portret
Tryby / Efekty Krajobraz
Tryby / Efekty Monochromatyczny
Tryby / Efekty Automatyczny
Format zdjęć RAW
Format zdjęć HEIF
Format zdjęć JPEG
Rozdzielczość JPEG (maks.) 6000 x 4000 px
Rozdzielczość RAW (maks.) 6000 x 4000 px
Nagrywanie filmów Tak
Rozdzielczość filmów (maks.) 3840 x 2160 px
Rozdzielczość filmów (maks.) 1920 x 1080 px
Format wideo MPEG4
Format wideo AVC
Typ kart pamięci SD
Standard pamięci SD / CF SDXC
Standard pamięci SD / CF UHS-I
Standard pamięci SD / CF SDHC
Standard pamięci SD / CF SD
Komunikacja bezprzewodowa WiFi
Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
Złącza 3,5 mm minijack
Złącza microHDMI
Zasilanie Akumulator
Akcesoria w zestawie
  • Korpus aparatu bezlusterkowego EOS R50, czarny
  • Obiektyw RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM
  • Mikrofon stereo DM-E100
  • Uchwyt statywowy HG-100TBR
  • Karta pamięci 32 GB
  • Dekiel na korpus R-F-5
  • Pasek na szyję EM-200DB
  • Ładowarka LC-E17E
  • Akumulator LP-E17
  • Osłona akumulatora
  • Dekiel na obiektyw E-49
  • Dekiel przeciwkurzowy na obiektyw RF
  • Osłona przeciwwiatrowa do mikrofonu stereo Canon
  • Bezprzewodowe zdalne sterowanie
  • Pasek na nadgarstek do statywu
  • Mocowanie mikrofonu L
  • Mocowanie mikrofonu S
  • Przewód zasilający
  • Osłona stopki
  • Zestaw instrukcji obsługi
Kolor Czarny
Wysokość 85.5 mm
Szerokość 116.3 mm
Głębokość 68.8 mm