Producenci
Canon Aparat bezlusterkowy EOS R50 BK+RF-S 18-45 CREATOR KIT 5811C035
Opis
Aparat bezlusterkowy Canon EOS R50, czarny zestaw dla vlogera
Twórz znakomite materiały aparatem Canon EOS R50, który robi profesjonalnej jakości zdjęcia i nagrywa filmy 4K 30p. Dzięki temu uwolnisz swoją kreatywność. Ten kompaktowy i lekki aparat EOS R z dużą matrycą APS-C (24,2 megapiksela) jest uniwersalnym rozwiązaniem, które umożliwia realizowanie pasji i udostępnianie fanom materiałów o znakomitej jakości. Obracany ekran dotykowy umożliwia pracę z bardzo nietypowych pozycji. Gdy chcesz wyeliminować elementy rozpraszające uwagę, możesz korzystać z wizjera elektronicznego. Ten wspaniały mobilny aparat EOS R50 wykorzystuje technologię Dual Pixel CMOS AF II (wspieraną przez sztuczną inteligencję opartą na uczeniu głębokim), która automatycznie rozpoznaje, wyostrza i śledzi poruszające się obiekty, dzięki czemu nie przegapisz żadnego ujęcia. Czas na twórczy przełom.
Gotowy na przygody
Lekki, kompaktowy aparat Canon EOS R50 zaprojektowano z myślą o aktywnych twórcach. Wyposażono go w obracany ekran dotykowy, wizjer elektroniczny i uchwyt, którego kształt pasuje do kształtu dłoni.
Zapewnia jakość, która odpowiada Twojej kreatywności
Matryca APS-C o rozdzielczości 24,2 megapiksela umożliwia rejestrowanie niezwykle wyraźnych szczegółów i zapewnia kontrolę nad głębią ostrości nawet w słabym świetle co pozwala tworzyć naturalnie wyglądające portrety.
Błyskawiczne ustawianie ostrości
Aparat EOS R50 instynktownie wykrywa i śledzi obiekt dzięki technologii Dual Pixel CMOS Auto Focus II niezależnie od tego, czy fotografujesz nieruchome czy poruszające się osoby, zwierzęta lub pojazdy.
Tchnij życie w swoje opowieści dzięki filmom 4K
Odmień oblicze swoich filmów dzięki materiałom UHD 4K 30p, nadpróbkowanym z rozdzielczości 6K. Pracuj kreatywniej na etapie edycji poprzez kadrowanie i powiększanie obrazu z zachowaniem rozdzielczości Full HD. Aby nadać filmom bardziej kinematograficzny charakter, można zwolnić ruch obiektów nawet 4-krotnie.
Szybki i cichy
Szybkie serie zdjęć w tempie do 15 kl./s przy użyciu migawki elektronicznej lub do 12 kl./s przy użyciu migawki mechanicznej umożliwiają uwiecznianie ulotnych chwil.
Współpracuje ze smartfonem
Przekraczaj granice bez uszczerbku dla przepływu pracy. Aparat EOS R50 bez problemu łączy się z urządzeniami inteligentnymi za pomocą technologii Bluetooth i Wi-Fi. Dzięki temu można łatwo przesyłać zdjęcia i udostępniać je fanom. Dzięki aplikacji Canon Camera Connect aparat można obsługiwać zdalnie, by rejestrować obraz pod nietypowym kątem.
Przeznaczony dla twórców treści
Ten zestaw dla vlogera obejmuje wszystkie elementy niezbędne do rozpoczęcia przygody z vlogowaniem, w tym kompaktowy obiektyw zmiennoogniskowy, który idealnie sprawdzi się w rękach miłośników tworzenia treści. Mikrofon i uchwyt statywowy ułatwiają nagrywanie filmów obraz jest bardziej stabilny, a dźwięk bardziej wyraźny.
Dane techniczne
| Model | 5811C035 |
| Rodzaj aparatu | EVIL |
| Procesor obrazu | DIGIC X |
| Liczba pikseli efektywna | 24,2 Mpix |
| Liczba pikseli całkowita | 25.5 Mpix |
| Przetwornik obrazu | Dual Pixel CMOS AF |
| Wymiary przetwornika | 22.3 × 14.9 mm |
| Pozostałe parametry matrycy |
|
| Obiektyw w zestawie | Tak |
| Mocowanie obiektywu | RF |
| Mocowanie obiektywu | EF (Canon) |
| Mocowanie obiektywu | EF-S (Canon) |
| Ogniskowa | 18 mm |
| Maksymalna przysłona | f/1,2 |
| Ustawianie ostrości | AF-A (AF-S/AF-C) |
| Ustawianie ostrości | MF |
| Wizjer | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,95'' |
| Wbudowana lampa błyskowa | Tak |
| Pomiar światła | Punktowy |
| Czułość ISO (min.) | 100 |
| Czułość ISO (maks.) | 25600 |
| Balans bieli | Automatyczny |
| Migawka | Elektroniczna |
| Migawka | Szczelinowa |
| Tryby migawki | Pojedyncze zdjęcie |
| Tryby / Efekty | Portret |
| Tryby / Efekty | Krajobraz |
| Tryby / Efekty | Monochromatyczny |
| Tryby / Efekty | Automatyczny |
| Format zdjęć | RAW |
| Format zdjęć | HEIF |
| Format zdjęć | JPEG |
| Rozdzielczość JPEG (maks.) | 6000 x 4000 px |
| Rozdzielczość RAW (maks.) | 6000 x 4000 px |
| Nagrywanie filmów | Tak |
| Rozdzielczość filmów (maks.) | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość filmów (maks.) | 1920 x 1080 px |
| Format wideo | MPEG4 |
| Format wideo | AVC |
| Typ kart pamięci | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-I |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | microHDMI |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 85.5 mm |
| Szerokość | 116.3 mm |
| Głębokość | 68.8 mm |
| Waga | 375 g |