Producenci
Canon Aparat bezlusterkowy EOS R50 + RFS 18-150 S 5811C096
Opis
Aparat bezlusterkowy EOS R50 +RFS 18-150 S 5811C096
Twórz znakomite materiały aparatem Canon EOS R50, który robi profesjonalnej jakości zdjęcia i nagrywa filmy 4K 30p. Dzięki temu uwolnisz swoją kreatywność. Ten kompaktowy i lekki aparat EOS R z dużą matrycą APS-C (24,2 megapiksela) jest uniwersalnym rozwiązaniem, które umożliwia realizowanie pasji i udostępnianie fanom materiałów o znakomitej jakości. Obracany ekran dotykowy umożliwia pracę z bardzo nietypowych pozycji. Gdy chcesz wyeliminować elementy rozpraszające uwagę, możesz korzystać z wizjera elektronicznego. Ten wspaniały mobilny aparat EOS R50 wykorzystuje technologię Dual Pixel CMOS AF II (wspieraną przez sztuczną inteligencję opartą na uczeniu głębokim), która automatycznie rozpoznaje, wyostrza i śledzi poruszające się obiekty, dzięki czemu nie przegapisz żadnego ujęcia. Czas na twórczy przełom.
Gotowy na przygody
Lekki, kompaktowy aparat Canon EOS R50 zaprojektowano z myślą o aktywnych twórcach. Wyposażono go w obracany ekran dotykowy, wizjer elektroniczny i uchwyt, którego kształt pasuje do kształtu dłoni.
Zapewnia jakość, która odpowiada Twojej kreatywności
Matryca APS-C o rozdzielczości 24,2 megapiksela umożliwia rejestrowanie niezwykle wyraźnych szczegółów i zapewnia kontrolę nad głębią ostrości nawet w słabym świetle co pozwala tworzyć naturalnie wyglądające portrety.
Błyskawiczne ustawianie ostrości
Aparat EOS R50 instynktownie wykrywa i śledzi obiekt dzięki technologii Dual Pixel CMOS Auto Focus II niezależnie od tego, czy fotografujesz nieruchome czy poruszające się osoby, zwierzęta lub pojazdy.
Tchnij życie w swoje opowieści dzięki filmom 4K
Odmień oblicze swoich filmów dzięki materiałom UHD 4K 30p, nadpróbkowanym z rozdzielczości 6K. Pracuj kreatywniej na etapie edycji poprzez kadrowanie i powiększanie obrazu z zachowaniem rozdzielczości Full HD. Aby nadać filmom bardziej kinematograficzny charakter, można zwolnić ruch obiektów nawet 4-krotnie.
Szybki i cichy
Szybkie serie zdjęć w tempie do 15 kl./s przy użyciu migawki elektronicznej lub do 12 kl./s przy użyciu migawki mechanicznej umożliwiają uwiecznianie ulotnych chwil.
Współpracuje ze smartfonem
Przekraczaj granice bez uszczerbku dla przepływu pracy. Aparat EOS R50 bez problemu łączy się z urządzeniami inteligentnymi za pomocą technologii Bluetooth i Wi-Fi. Dzięki temu można łatwo przesyłać zdjęcia i udostępniać je fanom. Dzięki aplikacji Canon Camera Connect aparat można obsługiwać zdalnie, by rejestrować obraz pod nietypowym kątem.
Wszechstronne fotografowanie
Ten zestaw obejmuje obiektyw RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM. Ten uniwersalny, wszechstronny obiektyw obsługuje duży zakres ogniskowej: od szerokokątnej do trybu teleobiektywu doskonałe rozwiązanie do fotografii podróżniczej, sportowej i przyrodniczej, a nawet do zdjęć makro.
Dane techniczne
| Separator | Obiektyw |
| Separator | Aparat |
| Model | EOS R50 |
| Rodzaj aparatu | EVIL |
| Procesor obrazu | DIGIC X |
| Typ obiektywu | teleobiektyw |
| Liczba pikseli efektywna | 24,2 Mpix |
| Typ obiektywu | szerokokątny |
| Liczba pikseli całkowita | 25.5 Mpix |
| Przetwornik obrazu | Dual Pixel CMOS AF |
| Budowa | Elementy/grupy: 17/13 |
| Wymiary przetwornika | 22,3 × 14,9 mm |
| Mocowanie obiektywu | RF |
| Pozostałe parametry matrycy |
|
| Stabilizacja obrazu | Tak |
| Obiektyw w zestawie | Tak |
| Mocowanie obiektywu | EF-S (Canon) |
| Ogniskowa | 18 - 150 mm |
| Mocowanie obiektywu | EF (Canon) |
| Mocowanie obiektywu | RF |
| Ogniskowa | 18 mm |
| Maksymalna przysłona | f/1,2 |
| Ustawianie ostrości | MF |
| Ustawianie ostrości | AF-A (AF-S/AF-C) |
| Maksymalna przysłona | f/40 |
| Minimalna przysłona | f/22 |
| Liczba listków przysłony | 7 |
| Kąt widzenia (max.) | 30 ° |
| Kąt widzenia (min.) | 5 ° |
| Wizjer | Tak |
| Wymiary | 69 x 84,5 mm |
| Przekątna ekranu | 2,95'' |
| Waga | 310 g |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
Opcje wyświetlania
|
| Wbudowana lampa błyskowa | Tak |
| Pomiar światła | Punktowy |
| Czułość ISO (min.) | 100 |
| Czułość ISO (maks.) | 25600 |
| Balans bieli | Automatyczny |
| Migawka | Szczelinowa |
| Migawka | Elektroniczna |
| Tryby migawki | Pojedyncze zdjęcie |
| Tryby / Efekty | Automatyczny |
| Tryby / Efekty | Portret |
| Tryby / Efekty | Krajobraz |
| Tryby / Efekty | Monochromatyczny |
| Format zdjęć | RAW |
| Format zdjęć | JPEG |
| Format zdjęć | HEIF |
| Rozdzielczość JPEG (maks.) | 6000 x 4000 px |
| Rozdzielczość RAW (maks.) | 6000 x 4000 px |
| Nagrywanie filmów | Tak |
| Rozdzielczość filmów (maks.) | 1920 x 1080 px |
| Rozdzielczość filmów (maks.) | 3840 x 2160 px |
| Format wideo | MP4 |
| Format wideo | MOV |
| Typ kart pamięci | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-I |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | microHDMI |
| Zasilanie | Akumulator dedykowany |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 85.5 mm |
| Szerokość | 116.3 mm |
| Głębokość | 68.8 mm |
| Waga | 328 g |
| Pozostałe parametry | Waga z kartą i akumulatorem: 375 g (zgodnie z zaleceniami stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association) |