Producenci
Canon Aparat bezlusterkowy EOS R6 Mark II 5666C004 V5 + Obiektyw RF 16mm F2.8 STM 5051C005
Opis
Korpus aparatu bezlusterkowego Canon EOS R6 Mark II 5666C004
Hybrydowy aparat EOS R6 Mark II umożliwia innowacyjne działanie twórcy mogą rozwijać swoją kreatywność. Doskonale radzi sobie przy płatnych zleceniach i fotografowaniu dla przyjemności. To wszechstronny aparat do filmowania i zdjęć, idealny do niemal każdego zadania od fotografii eventowej po projekty filmowe. Fotografowanie dynamicznych wydarzeń jest łatwe dzięki serii zdjęć (do 40 kl./s w trybie elektronicznym lub do 12 kl./s w trybie mechanicznym z inteligentnym autofokusem w obu trybach). Fotografuj przy słabym oświetleniu, rób zdjęcia z długą ekspozycją z ręki bez pomocy statywu i opowiadaj historie w mrocznych i klimatycznych warunkach. Korzystaj z najlepszej w tej klasie stabilizacji obrazu i nagrywaj filmy z ręki. Łączność Wi-Fi i Bluetooth umożliwia edycję i udostępnianie w dowolnym miejscu, a także obsługę serwerów FTP i przetwarzanie obrazu w chmurze image.canon.
Inteligentny autofokus zapewniający niezwykłą ostrość
Ustawianie ostrości Dual Pixel CMOS AF II zasilane sztuczną inteligencją opartą na uczeniu głębokim śledzi ludzi, zwierzęta i pojazdy z większą szybkością, niezawodnością i precyzją.
Najlepsza kamera do nagrywania w podróży
8-stopniowy stabilizator obrazu umożliwia filmowcom uwiecznianie długich ekspozycji z zachwycającą ostrością. Obraz filmowy jest wyjątkowo stabilny, dzięki czemu aparat doskonale sprawdza się podczas filmowania w ruchu i tworzenia filmów dokumentalnych.
Niezrównana szybkość zostawiająca konkurencję w tyle
Osiągnij nowe rekordy szybkości z aparatem EOS R6 Mark II, wykonując serię zdjęć z szybkością do 40 kl./s w trybie elektronicznym i do 12 kl./s w trybie mechanicznym. Dzięki funkcji buforowania można rejestrować dynamiczne wydarzenia w trybie serii zdjęć RAW jeszcze przed wciśnięciem spustu.
Nie przestawaj nagrywać niezależnie od obiektu
Możesz wykorzystać całą szerokość matrycy aparatu bezlusterkowego 4K, aby nagrywać doskonałe filmy 4K 60p z nadpróbkowaniem lub materiał 6K RAW. Korekcja efektu oddychania przy zmianie punktu ostrości (ang. focus breathing) oraz AF tylko z funkcją wykrywania sprawiają, że łatwiej osiągniesz profesjonalne rezultaty.
Nie rezygnuj z powodu słabego światła
Używaj tego aparatu bezlusterkowego do fotografowania w słabym oświetleniu i uwieczniania atmosfery każdej chwili bez względu na warunki. Można rejestrować obraz nawet z czułością ISO 102 400 i wyostrzać obiekty w słabym świetle (do -6,5 EV).
Opracowany z myślą o bezproblemowej pracy twórczej
Aparat bezlusterkowy dla entuzjastów jest bardzo łatwy w obsłudze. Pokrętło wyboru trybów umożliwia przełączanie między trzema domyślnymi trybami fotografowania, a przełącznik natychmiastowego fotografowania i szybkiego przejścia foto/wideo sprawia, że nigdy nie przegapisz ujęcia.
Mnóstwo opcji łączności
Szybsza łączność między aparatem i urządzeniami inteligentnymi oznacza, że błyskawicznie możesz nawiązać połączenie i udostępnić materiały. Łączność Wi-Fi i Bluetooth ułatwia udostępnianie, a certyfikat MFI gwarantuje szybką łączność z iPhonem za pomocą przewodu.
Uchwyć szalejące żywioły
Fotografuj z pewnością siebie nawet w złych warunkach. Uszczelki chronią przed pyłem i wilgocią, a wytrzymały korpus ze stopu magnezu sprawdzi się w profesjonalnych zastosowaniach.
Bezpieczne i wszechstronne przechowywanie na dwóch kartach SD
Możesz tworzyć kopie zapasowe rejestrowanych obrazów lub zapisywać różne multimedia na różnych kartach, aby ułatwić sobie przechowywanie i organizację zdjęć oraz filmów.
Idealny zestaw plenerowy
Ten mobilny zestaw zawiera plecak, kartę pamięci, akumulator i inne elementy do aparatu EOS R6 Mark II świetne rozwiązanie dla osób fotografujących i filmujących przez dłuższy czas poza domem.
Dane techniczne
| Separator | Aparat |
| Separator | Obiektyw 5051C005 |
| Model | 5666C004 |
| Rodzaj aparatu | EVIL |
| Procesor obrazu | DIGIC X |
| Typ obiektywu | szerokokątny |
| Liczba pikseli efektywna | 24,2 Mpix |
| Liczba pikseli całkowita | 25.6 Mpix |
| Przetwornik obrazu | Dual Pixel CMOS AF |
| Budowa |
|
| Wymiary przetwornika | CMOS 35,9 × 23,9 mm |
| Czyszczenie matrycy | Automatyczne |
| Mocowanie obiektywu | RF |
| Pozostałe parametry matrycy |
|
| Stabilizacja obrazu | Nie |
| Obiektyw w zestawie | Tak |
| Autofocus | Nie |
| Mocowanie obiektywu | RF |
| Ogniskowa | 16 mm |
| Ogniskowa | 24 - 105 mm |
| Maksymalna przysłona | f/1,2 |
| Ustawianie ostrości | MF |
| Maksymalna przysłona | f/2,8 |
| Minimalna przysłona | f/22 |
| Liczba listków przysłony | 7 |
| Kąt widzenia (max.) | 98 ° |
| Wizjer | Tak |
| Wymiary | Maksymalna średnica 69.2 × długość 40,26 mm |
| Przekątna ekranu | 3'' |
| Waga | 165 g |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Wbudowana lampa błyskowa | Tak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Czułość ISO (min.) | 100 |
| Czułość ISO (maks.) | 25600 |
| Balans bieli | Automatyczny |
| Migawka | Mechaniczna |
| Tryby migawki | Zdjęcia seryjne |
| Tryby migawki | Pojedyncze zdjęcie |
| Tryby migawki | Samowyzwalacz |
| Tryby / Efekty | Portret |
| Tryby / Efekty | Krajobraz |
| Tryby / Efekty | Monochromatyczny |
| Tryby / Efekty | Automatyczny |
| Tryby / Efekty | Standardowy |
| Format zdjęć | JPEG |
| Format zdjęć | RAW |
| Format zdjęć | HEIF |
| Format zdjęć | Dual Pixel RAW |
| Rozdzielczość JPEG (maks.) | 6000 x 4000 px |
| Rozdzielczość RAW (maks.) | 6000 x 4000 px |
| Nagrywanie filmów | Tak |
| Rozdzielczość filmów (maks.) | 3840 x 2160 px |
| Format wideo | MP4 |
| Typ kart pamięci | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-II |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5 GHz |
| Złącza | 1 x USB 3.1 |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Złącza | E3 |
| Złącza | microHDMI |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 98.4 mm |
| Szerokość | 138.4 mm |
| Głębokość | 88.4 mm |
| Waga | 670 g |