Producenci
Canon Aparat bezlusterkowy EOS R6 Mark II 5666C004 V5 + Obiektyw RF 50mm F1.8 STM 4515C005
Opis
Korpus aparatu bezlusterkowego Canon EOS R6 Mark IINr5666C004
Portret lub dynamiczne wydarzenie, imprezy lub krajobrazy połączenie wydajności i jakości obrazu tego aparatu fotograficznego z możliwością nagrywania filmów uwolni Twoją kreatywność.
Hybrydowy aparat EOS R6 Mark II umożliwia innowacyjne działanie twórcy mogą rozwijać swoją kreatywność. Doskonale radzi sobie przy płatnych zleceniach i fotografowaniu dla przyjemności. To wszechstronny aparat do filmowania i zdjęć, idealny do niemal każdego zadania od fotografii eventowej po projekty filmowe. Fotografowanie dynamicznych wydarzeń jest łatwe dzięki serii zdjęć (do 40 kl./s w trybie elektronicznym lub do 12 kl./s w trybie mechanicznym z inteligentnym autofokusem w obu trybach). Fotografuj przy słabym oświetleniu, rób zdjęcia z długą ekspozycją z ręki bez pomocy statywu i opowiadaj historie w mrocznych i klimatycznych warunkach. Korzystaj z najlepszej w tej klasie stabilizacji obrazu i nagrywaj filmy z ręki. Łączność Wi-Fi i Bluetooth umożliwia edycję i udostępnianie w dowolnym miejscu, a także obsługę serwerów FTP i przetwarzanie obrazu w chmurze image.canon.
Inteligentny autofokus zapewniający niezwykłą ostrość
Ustawianie ostrości Dual Pixel CMOS AF II zasilane sztuczną inteligencją opartą na uczeniu głębokim śledzi ludzi, zwierzęta i pojazdy z większą szybkością, niezawodnością i precyzją.
Najlepsza kamera do nagrywania w podróży
8-stopniowy stabilizator obrazu umożliwia filmowcom uwiecznianie długich ekspozycji z zachwycającą ostrością. Obraz filmowy jest wyjątkowo stabilny, dzięki czemu aparat doskonale sprawdza się podczas filmowania w ruchu i tworzenia filmów dokumentalnych.
Niezrównana szybkość zostawiająca konkurencję w tyle
Osiągnij nowe rekordy szybkości z aparatem EOS R6 Mark II, wykonując serię zdjęć z szybkością do 40 kl./s w trybie elektronicznym i do 12 kl./s w trybie mechanicznym. Dzięki funkcji buforowania można rejestrować dynamiczne wydarzenia w trybie serii zdjęć RAW jeszcze przed wciśnięciem spustu.
Nie przestawaj nagrywać niezależnie od obiektu
Możesz wykorzystać całą szerokość matrycy aparatu bezlusterkowego 4K, aby nagrywać doskonałe filmy 4K 60p z nadpróbkowaniem lub materiał 6K RAW. Korekcja efektu oddychania przy zmianie punktu ostrości (ang. focus breathing) oraz AF tylko z funkcją wykrywania sprawiają, że łatwiej osiągniesz profesjonalne rezultaty.
Nie rezygnuj z powodu słabego światła
Używaj tego aparatu bezlusterkowego do fotografowania w słabym oświetleniu i uwieczniania atmosfery każdej chwili bez względu na warunki. Można rejestrować obraz nawet z czułością ISO 102 400 i wyostrzać obiekty w słabym świetle (do -6,5 EV).
Opracowany z myślą o bezproblemowej pracy twórczej
Aparat bezlusterkowy dla entuzjastów jest bardzo łatwy w obsłudze. Pokrętło wyboru trybów umożliwia przełączanie między trzema domyślnymi trybami fotografowania, a przełącznik natychmiastowego fotografowania i szybkiego przejścia foto/wideo sprawia, że nigdy nie przegapisz ujęcia.
Mnóstwo opcji łączności
Szybsza łączność między aparatem i urządzeniami inteligentnymi oznacza, że błyskawicznie możesz nawiązać połączenie i udostępnić materiały. Łączność Wi-Fi i Bluetooth ułatwia udostępnianie, a certyfikat MFI gwarantuje szybką łączność z iPhonem za pomocą przewodu.
Uchwyć szalejące żywioły
Fotografuj z pewnością siebie nawet w złych warunkach. Uszczelki chronią przed pyłem i wilgocią, a wytrzymały korpus ze stopu magnezu sprawdzi się w profesjonalnych zastosowaniach.
Bezpieczne i wszechstronne przechowywanie na dwóch kartach SD
Możesz tworzyć kopie zapasowe rejestrowanych obrazów lub zapisywać różne multimedia na różnych kartach, aby ułatwić sobie przechowywanie i organizację zdjęć oraz filmów.
Idealny zestaw plenerowy
Ten mobilny zestaw zawiera plecak, kartę pamięci, akumulator i inne elementy do aparatu EOS R6 Mark II świetne rozwiązanie dla osób fotografujących i filmujących przez dłuższy czas poza domem.
Dane techniczne
| Separator | Aparat |
| Separator | Obiektyw 4515C005 |
| Model | 5666C004 |
| Rodzaj aparatu | EVIL |
| Procesor obrazu | DIGIC X |
| Typ obiektywu | standard |
| Liczba pikseli efektywna | 24,2 Mpix |
| Liczba pikseli całkowita | 25.6 Mpix |
| Przetwornik obrazu | Dual Pixel CMOS AF |
| Wymiary przetwornika | CMOS 35.9 x 23.9 mm |
| Czyszczenie matrycy | Automatyczne |
| Mocowanie obiektywu | RF |
| Pozostałe parametry matrycy |
|
| Stabilizacja obrazu | Nie |
| Obiektyw w zestawie | Tak |
| Autofocus | Nie |
| Mocowanie obiektywu | RF |
| Ogniskowa | 50 mm |
| Ogniskowa | 24 - 105 mm |
| Maksymalna przysłona | f/1,2 |
| Ustawianie ostrości | MF |
| Maksymalna przysłona | f/1,8 |
| Minimalna przysłona | f/22 |
| Liczba listków przysłony | 7 |
| Kąt widzenia (max.) | 40 ° |
| Wizjer | Tak |
| Wymiary | Maksymalna średnica 68.2 x długość 40.5 mm |
| Przekątna ekranu | 3'' |
| Waga | 160 g |
| Wbudowana lampa błyskowa | Tak |
| Pozostałe parametry |
|
| Pomiar światła | Centralnie-ważony |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pomiar światła | Punktowy |
| Czułość ISO (min.) | 100 |
| Czułość ISO (maks.) | 25600 |
| Balans bieli | Automatyczny |
| Migawka | Centralna |
| Tryby migawki | Pojedyncze zdjęcie |
| Tryby migawki | Zdjęcia seryjne |
| Tryby migawki | Samowyzwalacz |
| Tryby / Efekty | Automatyczny |
| Tryby / Efekty | Standardowy |
| Tryby / Efekty | Portret |
| Tryby / Efekty | Krajobraz |
| Tryby / Efekty | Monochromatyczny |
| Format zdjęć | RAW |
| Format zdjęć | HEIF |
| Format zdjęć | JPEG |
| Format zdjęć | Dual Pixel RAW |
| Rozdzielczość JPEG (maks.) | 6000 x 4000 px |
| Rozdzielczość RAW (maks.) | 6000 x 4000 px |
| Nagrywanie filmów | Tak |
| Rozdzielczość filmów (maks.) | 3840 x 2160 px |
| Format wideo | MP4 |
| Typ kart pamięci | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-II |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5 GHz |
| Złącza | 1 x USB 3.1 |
| Złącza | microHDMI |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Złącza | E3 |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 98.4 mm |
| Szerokość | 138.4 mm |
| Głębokość | 88.4 mm |
| Waga | 670 g |