Producenci
Canon Aparat bezlusterkowy R50BK + RFS 18-45S + BAG + karta SD 5811C098
Opis
Dane techniczne
| Separator | Obiektyw |
| Separator | Aparat |
| Model | EOS R50 |
| Rodzaj aparatu | EVIL |
| Procesor obrazu | DIGIC X |
| Typ obiektywu | szerokokątny |
| Liczba pikseli efektywna | 24,2 Mpix |
| Liczba pikseli całkowita | 25.5 Mpix |
| Przetwornik obrazu | Dual Pixel CMOS AF |
| Budowa | Elementy/grupy: 7/7 |
| Wymiary przetwornika | 22,3 × 14,9 mm |
| Mocowanie obiektywu | RF |
| Pozostałe parametry matrycy |
|
| Stabilizacja obrazu | Tak |
| Obiektyw w zestawie | Tak |
| Mocowanie obiektywu | EF-S (Canon) |
| Ogniskowa | 18 - 45 mm |
| Mocowanie obiektywu | EF (Canon) |
| Mocowanie obiektywu | RF |
| Ogniskowa | 18 mm |
| Maksymalna przysłona | f/1,2 |
| Ustawianie ostrości | AF-A (AF-S/AF-C) |
| Ustawianie ostrości | MF |
| Maksymalna przysłona | f/32 |
| Minimalna przysłona | f/22 |
| Liczba listków przysłony | 7 |
| Kąt widzenia (max.) | 30 ° |
| Kąt widzenia (min.) | 19 ° |
| Wizjer | Tak |
| Wymiary | 69 x 44,3 mm |
| Przekątna ekranu | 2,95'' |
| Waga | 130 g |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
Opcje wyświetlania
|
| Wbudowana lampa błyskowa | Tak |
| Pomiar światła | Punktowy |
| Czułość ISO (min.) | 100 |
| Czułość ISO (maks.) | 25600 |
| Balans bieli | Automatyczny |
| Migawka | Szczelinowa |
| Migawka | Elektroniczna |
| Tryby migawki | Pojedyncze zdjęcie |
| Tryby / Efekty | Portret |
| Tryby / Efekty | Krajobraz |
| Tryby / Efekty | Monochromatyczny |
| Tryby / Efekty | Automatyczny |
| Format zdjęć | JPEG |
| Format zdjęć | RAW |
| Format zdjęć | HEIF |
| Rozdzielczość JPEG (maks.) | 6000 x 4000 px |
| Rozdzielczość RAW (maks.) | 6000 x 4000 px |
| Nagrywanie filmów | Tak |
| Rozdzielczość filmów (maks.) | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość filmów (maks.) | 1920 x 1080 px |
| Format wideo | MP4 |
| Format wideo | MOV |
| Typ kart pamięci | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-I |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | microHDMI |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Akumulator dedykowany |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 85.5 mm |
| Szerokość | 116.3 mm |
| Głębokość | 68.8 mm |
| Waga | 328 g |
| Pozostałe parametry | Waga z kartą i akumulatorem: 375 g (zgodnie z zaleceniami stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association) |