Producenci
Canon Drukarka LBP246DW 5952C006
Opis
Wykorzystaj dostępne funkcje, aby zmaksymalizować potencjał firmy
Seria i-SENSYS LBP240 umożliwia bezproblemowe drukowanie. Duża szybkość drukowania, solidne zabezpieczenia i łączność z chmurą pozwalają oszczędzać czas i zasoby oraz generować wysokiej jakości wydruki.
Ochrona dokumentów
Kompleksowa ochrona zapewnia pełne bezpieczeństwo dokumentów, urządzeń i sieci. Funkcje zabezpieczeń obejmują TLS1.3, weryfikację systemu przy uruchamianiu oraz drukowanie zabezpieczone kodem PIN w wybranych modelach.
Drukowanie z urządzeń przenośnych
Aplikacja Canon PRINT Business umożliwia wygodne drukowanie dokumentów ze smartfona lub z tabletu za pośrednictwem usług AirPrint (iOS) i Mopria (Android).
Zwiększona wydajność pracy
Oszczędzaj czas dzięki drukowaniu z szybkością do 40 str./min, czasowi nagrzewania na poziomie 14 sekund i szybkiemu drukowaniu dwustronnemu. Szybka wymiana uniwersalnej kasety z tonerem skraca czas przestojów.
Oszczędność miejsca
Kompaktowa konstrukcja ułatwia umieszczanie urządzeń na blatach i ladach, co pozwala zoptymalizować przestrzeń biurową.
Dane techniczne
| Model | i-SENSYS LBP246dw |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 16K |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | A4 |
| Format | A6 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 40 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 4000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | Adobe |
| Język drukarki | UFR II |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru | Podajnik uniwersalny na 100 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Wyjście papieru: Kaseta na 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier powlekany |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 120 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 249 mm |
| Szerokość | 399 mm |
| Głębokość | 373 mm |
| Waga | 9.5 kg |