Producenci
Canon Drukarka LBP6030B + CRG725 x 2 8468B042
Opis
Canon i-SENSYS LBP6030B
Przystępna cenowo monochromatyczna drukarka laserowa o niewielkich wymiarach do użytku w domu lub małym biurze. Cicha, niezawodna, wysoce wydajna energetycznie i o niskim poborze mocy - zapewnia dużą szybkość i wysoką jakość wydruków.
- Przystępna cenowo monochromatyczna drukarka laserowa - idealne rozwiązanie do małego lub domowego biura
- Szybkie drukowanie w wysokiej jakości - 18 str./min
- Szybki wydruk pierwszej strony pozwala skrócić czas drukowania
- Stylowy wygląd i niewielkie wymiary - będzie pasować na każde biurko
- Najlepszy w swojej klasie poziom wydajności energetycznej
Monochromatyczna drukarka laserowa o niewielkich wymiarach
Ta niewielka, szybka i przystępna cenowo monochromatyczna drukarka laserowa, mieszcząca się swobodnie na biurku, idealnie nadaje się do użytku osobistego lub wykorzystania w małym biurze. Eleganckie, niewielkie urządzenie w kolorze stylowej czerni ma wymiary 364 × 249 × 198 mm (szer. × dł. × wys.) i wyposażone jest w wysuwaną pokrywę tacy papieru.
Szybkie i wydajne działanie
Technologia szybkiego wydruku pierwszej strony firmy Canon, która znacznie skraca czas oczekiwania na pierwszy wydruk po wyjściu z trybu uśpienia, sprawia że urządzenie i-SENSYS LBP6030B jest gotowe do działania zawsze wtedy, kiedy jest potrzebne. Czas do wydruku pierwszej strony (FPOT) wynoszący zaledwie 7,8 s oraz profesjonalna prędkość drukowania laserowego 18 str./min sprawiają, że nie trzeba długo czekać na wydruki można więc dużo szybciej wrócić do tego, co jest naprawdę ważne.
Doskonała jakość druku laserowego
Rozdzielczość druku do 2400 × 600 dpi z funkcją automatycznego wyostrzania obrazu gwarantuje uzyskanie doskonałej jakości wydruku, charakteryzującego się wyraźnym tekstem i szczegółową grafiką. Nasz specjalnie opracowany toner MS (Magnetic Spherical) zapewnia optymalne rezultaty podczas drukowania każdej strony.
Niski poziom hałasu
Dzięki konstrukcji silnika opracowanego przez firmę Canon urządzenie i-SENSYS LBP6030B pozostaje bezgłośne w trybie gotowości i zaskakująco cicho pracuje, pozwalając użytkownikowi skupić się bez przeszkód na własnej pracy.
Wydajność energetyczna
Dzięki technologii utrwalania na żądanie firmy Canon ta energooszczędna drukarka zużywa zaledwie 0,8 W w trybie uśpienia, a czas nagrzewania skrócono w niej praktycznie do zera. Wygodny, umieszczony z przodu przełącznik zasilania ułatwia wyłączanie urządzenia, jeszcze bardziej zmniejszając koszty energii i szkodliwy wpływ na środowisko.
Kaseta uniwersalna
Zintegrowana, nadająca się do recyklingu kaseta pozwala ograniczyć czynności konserwacyjne i zapewnia stałą, wysoką jakość druku. Kaseta laserowa autoryzowana przez firmę Canon zawiera toner, bęben oraz elementy czyszczące i może zostać wymieniona w kilka sekund, nie powodując przy tym zabrudzeń.
Dane techniczne
| Model | 8468B042 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 16K |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | A5 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 18 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 5000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | UFRII-LT |
| Zainstalowana pamięć | 32 MB |
| Podajnik papieru | Podajnik uniwersalny: od 60 do 163 g/m 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Folia |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier średnio gruby |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | CRG 725 |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Kaseta 725 - 1600 stron |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Citrix XenApp |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Citrix XenDesktop |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 19.9 cm |
| Szerokość | 36.4 cm |
| Głębokość | 24.9 cm |
| Waga | 5 kg |