Producenci
Canon Drukarka LBP631CW 5159C004
Opis
Kompaktowe kolorowe drukarki laserowe z szeroką gamą opcji łączności, zapewniające wydajne drukowanie w wysokiej jakości
Seria Canon i-SENSYS LBP631 skierowana jest do małych i średnich firm lub osób pracujących zdalnie i obejmuje niezwykle wydajne kolorowe drukarki laserowe.
Solidne zabezpieczenie
Zabezpiecz poufne dokumenty dzięki ograniczeniu dostępu za pomocą kodu PIN oraz szeregowi innych solidnych zabezpieczeń, które chronią Twoje urządzenie.
Podłączanie do urządzeń mobilnych
Rozpocznij drukowanie jednym dotknięciem dzięki szerokiej gamie opcji łączności mobilnej, w tym AirPrint (Apple), Mopria (Android) i Canon PRINT Business
Duża szybkość druku
Zwiększ produktywność swojej firmy dzięki drukarce LBP631CW, która oferuje w standardzie do 18 stron A4 na minutę.
Kompaktowy
Gama oszczędzających miejsce drukarek laserowych, które są idealne dla małych miejsc pracy.
Dane techniczne
| Model | Canon i-SENSYS LBP631Cw MFP |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 18 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Brak |
| Obciążenie miesięczne | 30000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | UFR II |
| Procesor drukarki | 800MHz x 2 |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier powlekany |
| Rodzaj nośnika | Papier ekologiczny |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 430 x 418 x 287 mm |
| Waga | 14.9 kg |
| Pozostałe parametry | Panel sterowania:
Środowisko pracy:
Źródło prądu:
|