Producenci
Canon Drukarka LBP633CDW 5159C001
Opis
Kompaktowe kolorowe drukarki laserowe z szeroką gamą opcji łączności, zapewniające wydajne drukowanie w wysokiej jakości
Seria Canon i-SENSYS LBP633 skierowana jest do małych i średnich firm lub osób pracujących zdalnie i obejmuje niezwykle wydajne kolorowe drukarki laserowe.
Solidne zabezpieczenie
Zabezpiecz poufne dokumenty dzięki ograniczeniu dostępu za pomocą kodu PIN oraz szeregowi innych solidnych zabezpieczeń, które chronią Twoje urządzenie.
Podłączanie do urządzeń mobilnych
Rozpocznij drukowanie jednym dotknięciem dzięki szerokiej gamie opcji łączności mobilnej, w tym AirPrint (Apple), Mopria (Android) i Canon PRINT Business
Duża szybkość druku
Zwiększ produktywność swojej firmy dzięki drukarce LBP633Cdw, która oferuje w standardzie do 21 stron A4 na minutę i druk dwustronny.
Kompaktowy
Gama oszczędzających miejsce drukarek laserowych, które są idealne dla małych miejsc pracy
Dane techniczne
| Model | i-SENSYS LBP633Cdw |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 21 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 2500 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 5c |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Język drukarki | Adobe PostScript |
| Język drukarki | UFR II |
| Procesor drukarki | 800 MHz x 2 |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier powlekany |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier ekologiczny |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 430 x 418 x 287 mm |
| Waga | 16.1 kg |
| Pozostałe parametry |
|