Producenci
Canon Drukarka LBP852CX 1830C007
Opis
Drukarka LBP852CX 1830C007
Szybka i funkcjonalna kolorowa drukarka A3 o dużej pojemności, zapewniająca wysoką jakość wydruków w formatach druku multimedialnego.
Wszechstronna i wydajna jednofunkcyjna drukarka z szerokim zakresem opcji drukowania
Wysokowydajne, niewielkie urządzenie, wykonujące wydruki o wyjątkowej jakości w trybie żywych kolorów i obsługujące szeroki zakres wydruków na nośnikach papierowych.
- Wydajność: Drukowanie dwustronne
- Duża szybkość drukowania: Maks. 36 str./min (A4), 18 str./min (A3)
- Zwarta konstrukcja: Łatwe umieszczenie na biurku
- Jakość wydruku: Drukowanie w trybie żywych kolorów
- Duża pojemność: Maks. 2850 arkuszy
- Integracja z flotą: Zgodność z platformą uniFLOW
- Zabezpieczenia: Bezpieczne drukowanie i szyfrowanie danych
- Nośnik papierowy: Od formatu A6 do formatu transparentu (1200 mm)
Dane techniczne
| Model | LBP852CX |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A5 |
| Format | B5 |
| Format | A3 |
| Format | B4 |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Rozdzielczość druku | 9600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 36 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 7500 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Język drukarki | PostScript |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | UFR II |
| Język drukarki | Adobe |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: 528 MHz + 264 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 200 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier powlekany |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 403 mm |
| Szerokość | 556 mm |
| Głębokość | 608 mm |
| Waga | 45 kg |