Producenci
Canon Drukarka Maxify GX3040 5777C009
Opis
Doskonała wydajność, najlepsze w tej klasie urządzeń wskaźniki CPP i TCO
Koszt jednej strony (CPP) to kwota pieniędzy, którą trzeba przeznaczyć na wydrukowanie pojedynczej strony. Jest określany jako wynik dzielenia kosztu atramentu przez liczbę wydrukowanych stron.
Całkowity koszt posiadania (TCO) to obliczenie kosztu drukarki na podstawie początkowego kosztu zakupu sprzętu oraz kosztów atramentu w stałym okresie.
Niskie koszty eksploatacji, doskonała wydajność
Pełny zestaw butelek z atramentem umożliwia wydrukowanie nawet 14 000 stron, dzięki czemu wydajna, wysokonakładowa drukarka MegaTank zapewnia ogromne oszczędności w zakresie całkowitego kosztu posiadania i kosztu druku jednej strony. To inteligentna inwestycja dla każdego domowego biura.
Dane techniczne
| Model | Maxify GX3040 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | B5 |
| Format | A6 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 200 x 250 mm |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 18 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 13 obr/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | Kaseta: maks. 250 arkuszy (zwykły papier) |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Papier magnetyczny |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 105 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Drukowanie kolorowych dokumentów A4
Wydajność dołączonej butelki:
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Wymagania sprzętowe | Windows: co najmniej 1,5 GB *Uwaga: do pakietowej instalacji oprogramowania. Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku twardym. |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 417 mm |
| Szerokość | 399 mm |
| Głębokość | 216 mm |
| Waga | 8.3 kg |
| Pozostałe parametry |
|