Producenci
Canon Drukarka PIXMA TR4755i BK 5074C036
Opis
Canon Seria PIXMA TR4755i
To urządzenie 4 w 1 idealnie sprawdza się w domowych biurach. Zapewnia opcje łączności, umożliwia wydajną pracę i jest zgodne z programem PIXMA Print Plan, w ramach którego użytkownicy korzystają z dostaw atramentu na podstawie liczby drukowanych stron.
Niewielka drukarka wielofunkcyjna z obsługą programu PIXMA Print Plan
Ta wielofunkcyjna drukarka zgodna z programem PIXMA Print Plan obejmującym elastyczną miesięczną subskrypcję atramentu na podstawie liczby drukowanych stron może kopiować, skanować i faksować wielostronicowe pliki. Dzięki bezproblemowej łączności Wi-Fi jest to idealne rozwiązanie do użytku domowego.
Już nigdy nie zabraknie Ci atramentu
Zostań subskrybentem programu PIXMA Print Plan, aby automatycznie otrzymywać atrament przed jego wyczerpaniem dostępne są różne taryfy dostosowane do intensywności drukowania.
Inteligentna obsługa drukarki
Łączność Wi-Fi i aplikacja CANON PRINT umożliwiają obsługę drukarki z poziomu inteligentnych urządzeń. Jeśli znajdujesz się z dala od sieci Wi-Fi, wystarczy przełączyć się na bezpośrednie połączenie bezprzewodowe.
Stała obecność w chmurze
Usługa PIXMA Cloud Link dostępna w aplikacji Canon PRINT umożliwia uproszczoną obsługę skanowania* do i drukowania z pamięci masowej w chmurze.
Zwiększona wydajność pracy
Automatyczny druk dwustronny i podajnik ADF** na 20 arkuszy zwiększają wydajność kopiowania i skanowania wielostronicowych dokumentów.
Idealne rozwiązanie do domowego biura
Jedno kompaktowe urządzenie obsługuje 4 funkcje, dzięki czemu idealnie nadaje się do domowego biura.
Dane techniczne
| Model | PIXMA TR4755i |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A5 |
| Format | A6 |
| Format | 200 x 250 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania | Typ skanera
Szybkość skanowania
Rozdzielczość skanera (optyczna)
Szybkość skanowania liniowego
Głębia skanowania kolorów (wejście/wyjście)
Maksymalny rozmiar dokumentu
|
| Parametry kopiowania | Szybkość kopiowania
Jakość kopii
Regulacja intensywności
Kopiowanie wielokrotne
Funkcje kopiowania
Kopiowanie ze zmianą rozmiaru
Dopasowanie do strony
|
| Parametry faksowania | Rodzaj faksu
Rozdzielczość faksowania
Szybkość faksu
Szybkość modemu
Format wydruku
Pamięć faksu
Wybieranie automatyczne
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 8.8 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 4.4 obr/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 1200 arkuszy/miesiąc |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier magnetyczny |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iPadOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 295 mm |
| Szerokość | 435 mm |
| Głębokość | 189 mm |