Producenci
Canon Drukarka PIXMA TS3352 EUR czerwona 3771C046AA
Opis
Drukarka atramentowa Canon PIXMA TS3352, czerwona
Kompaktowy i łatwy w użyciu model TS3352 to niedrogi rozwiązanie dla osób poszukujących wszechstronnego urządzenia. Prosta konfiguracja i łączność bezprzewodowa za naciśnięciem przycisku sprawiają, że rozpoczęcie pracy z urządzeniem jest bardzo proste. Urządzeniem można sterować z poziomu komputera dzięki aplikacji Canon PRINT. Umożliwia ona obsługę drukowania, kopiowania i skanowania oraz łączenie się z usługami w chmurze. Urządzenie umożliwia też drukowanie bez pośrednictwa aplikacji za pomocą usług AirPrint (iOS) i Mopria (Android). Dzięki kasetom FINE i systemowi atramentów ChromaLife100 dokumenty są wyraźne, a zdjęcia jaskrawe. Z kolei aplikacja Easy-PhotoPrint Editor i serwis Creative Park umożliwiają kreatywną pracę. Uniwersalna taca tylna umożliwia ładowanie różnych rodzajów nośników i realizację jeszcze bardziej kreatywnych projektów.
Kompaktowy, z opcjami połączeń
Korzystaj z zalet wielofunkcyjności i bezproblemowej łączności bezprzewodowej. Urządzenie umożliwia drukowanie, skanowanie i korzystanie z usług w chmurze* za pomocą aplikacji Canon PRINT lub drukowanie dzięki usługom AirPrint (iOS) i Mopria (Android).
* Funkcja skanowania do chmury jest dostępna tylko w przypadku używania oryginalnych atramentów firmy Canon.
Drukuj więcej
Skorzystaj z zalet kaset FINE i zmniejsz częstotliwość uzupełniania atramentu dzięki opcjonalnym kasetom XL.
Prosta konfiguracja
Dzięki łączności bezprzewodowej nawiązywanej po naciśnięciu jednego przycisku, intuicyjnemu, monochromatycznemu wyświetlaczowi LCD o przekątnej 1,5 cala i jeszcze łatwiejszej konfiguracji rozpoczęcie pracy jest prostsze niż kiedykolwiek.
Twórcze możliwości
Zaopatrz się w kwadratowe nośniki 5 x 5, samoprzylepne i magnetyczne papiery i przetestuj kreatywne opcje Easy-PhotoPrint Editor i Creative Park.
Jakość bez ramki
Drukuj atrakcyjnie wyglądające zdjęcia dzięki atramentowi barwnikowemu i drukuj obraz bez obramowania w maks. formacie 13 × 18 cm.
Zalecana kaseta z atramentem
- PG-545 (czarny)
- CL-546 (kolorowy)
Korzystaj ze swobody, jaką daje łączność Wi-Fi
Aplikacja Canon PRINT na systemy iOS i Android umożliwia bezproblemowe drukowanie, kopiowanie i skanowanie za pomocą urządzeń inteligentnych, bezpośredni dostęp do usług w chmurze oraz zdalne sprawdzanie stanu drukarki, instrukcji obsługi i bieżącego poziomu atramentu. Pobierz tę darmową aplikację i zrewolucjonizuj sposób drukowania, kopiowania i skanowania.
Creative Park
Creative Park to centrum papierowych szablonów, z których po pobraniu i wydrukowaniu można tworzyć rękodzieła, kartki okolicznościowe i wiele innych rzeczy. Ich autorami są ilustratorzy i artyści.
Dane techniczne
| Model | PIXMA TS3352 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | 130 x 130 mm |
| Format | A5 |
| Format | B5 |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 7.7 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 4 obr/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Podajnik papieru | Taca tylna: 60 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 275 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Standardowe kasety z atramentem:
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Drukowanie kolorowych dokumentów A4:
Zdjęcie 10 x 15 cm:
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Mobile |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 2 lata |
| Kolor | Czerwony |
| Wysokość | 145 mm |
| Szerokość | 435 mm |
| Głębokość | 316 mm |
| Waga | 3.9 kg |