Producenci
Canon Drukarka PIXMA TS705A EUR 3109C026
Opis
Ta kompaktowa, niedroga i wyposażona w zaawansowane opcje łączności drukarka umożliwia łatwą obsługę i wydajną pracę w domu lub biurze.
Kompaktowa drukarka z opcjami połączeń do domu lub biura
Wiele funkcji, niewielki rozmiar, przystępna cena najmniejsza 5-atramentowa drukarka Canon o dużej pojemności (350 arkuszy) umożliwia generowanie profesjonalnie wyglądających dokumentów i wysokiej jakości zdjęć zapewniając jednocześnie bezproblemową łączność.
Prosta łączność
Możesz użyć sieci Ethernet, podłączyć laptop, komputer bądź urządzenie inteligentne za dotknięciem jednego przycisku. Ponad to możesz drukować za pomocą aplikacji Canon PRINT, usług AirPrint (iOS) i Mopria (Android) lub Windows 10 Mobile.
Ciągłość pracy
Dzięki zasobnikom mieszczącym dużą ilość papieru zwykłego (350 arkuszy) oraz możliwości dwustronnego podawania papieru możesz drukować bez zbędnych przerw. Wyświetlacz LCD zapewnia szybki przegląd stanu atramentu, w tym informacje o jego pozostałej ilości.
Wydajna praca
Funkcja automatycznego drukowania dwustronnego pozwala oszczędzać papier, a bardzo wydajne kasety zwiększają efektywność pracy. Kasety z atramentem XL i XXL umożliwiają wydrukowanie 2-, a nawet 3-krotnie więcej treści niż ich standardowe odpowiedniki. Dzięki zastosowaniu 5 oddzielnych pojemników wystarczy wymieniać tylko te, które są puste.
Dokumenty w biznesowej jakości
5 oddzielnych atramentów pozwala uzyskać wyraźny tekst i żywe kolory, co przekłada się na profesjonalnie wyglądające dokumenty biznesowe.
Poznaj swoją kreatywność
Możesz pracować kreatywnie dzięki kilku specjalnym aplikacjom i drukować na samoprzylepnym, magnetycznym lub kwadratowym papierze fotograficznym. Co więcej, możesz projektować i drukować naklejki na paznokcie.
Dane techniczne
| Model | PIXMA TS705 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | B5 |
| Format | 102 x 152 mm (4" x 6") |
| Format | 89 x 89 mm |
| Format | 130 x 130 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | A5 |
| Format | 200 x 250 mm |
| Format | 100 x 100 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 15 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 10 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Podajnik papieru | Maks. 20 arkuszy (papier fotograficzny) lub maks. 100 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Maks. 250 arkuszy (zwykły papier) |
| Rodzaj nośnika | Papier magnetyczny |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Naklejki Canon Photo Stickers |
| Rodzaj nośnika | Płyty CD/DVD |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | 5 oddzielnych zbiorników z atramentem
Bardzo wydajne zbiorniki z atramentem XL
Bardzo wydajne zbiorniki z atramentem XXL
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Zwykły papier:
Zdjęcie 10×15 cm:
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Mobile |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 365 mm |
| Szerokość | 372 mm |
| Głębokość | 158 mm |
| Waga | 5.4 kg |