Producenci
Canon Drukarka TR4651 EUR 5072C026 biała
Opis
PIXMA TR4651
Inteligentne, kompaktowe, łatwe w użyciu: uniwersalne rozwiązanie dla osób pracujących w domu.
Ta kompaktowa i stylowa drukarka wielofunkcyjna umożliwia kopiowanie, skanowanie i faksowanie wielostronicowych dokumentów przy użyciu podajnika ADF na 20 arkuszy. Dzięki wysokiej wydajności i bezproblemowej łączności bezprzewodowej świetnie sprawdza się w każdym domowym środowisku roboczym.
Inteligentne podłączanie, łatwa praca
Łączność Wi-Fi i aplikacja Canon PRINT umożliwiają sterowanie funkcjami drukarki z poziomu urządzeń inteligentnych, co ułatwia drukowanie, skanowanie i kopiowanie.
Łatwa konfiguracja, elegancka obudowa
Urządzenie można łatwo skonfigurować za pomocą aplikacji na smartfon lub za pośrednictwem Internetu. Inteligentne, łatwe w obsłudze funkcje obejmują: prostą wymianę kaset z atramentem, udoskonalone ładowanie papieru i przypomnienie o konieczności usunięcia dokumentu.
Oszczędność papieru i czasu
Automatyczny druk dwustronny i podajnik ADF na 20 arkuszy zwiększają wydajność kopiowania i skanowania wielostronicowych dokumentów.
Wysoka jakość druku na potrzeby domu i biura
Czarny atrament pigmentowy zapewnia wyraźny tekst, a kolorowe atramenty barwnikowe skutkują żywymi kolorami zarówno w dokumentach, jak i na zdjęciach. Wydruki mają profesjonalny wygląd, a zdjęcia przyciągają wzrok.
Ochrona środowiska
Aby zmniejszyć wpływ na środowisko naturalne, do zapakowania urządzenia użyto mniej opakowań z tworzyw sztucznych. W efekcie ilość plastikowych odpadów zmniejszono o około 65%.
Dane techniczne
| Model | PIXMA TR4651 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A6 |
| Format | 200 x 250 mm |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | A5 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 8.8 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 4.4 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 1200 arkuszy/miesiąc |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier magnetyczny |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier wysokiej rozdzielczości |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Standardowe kasety z atramentem:
Opcjonalne kasety z atramentem XL:
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Wydajność kaset (zwykły papier):
Wydajność kaset XL (zwykły papier):
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 189 mm |
| Szerokość | 435 mm |
| Głębokość | 295 mm |
| Waga | 5.8 kg |