Producenci
Canon Drukarka TS3350 EUR BLACK 3771C006AA
Opis
PIXMA TS3350 Series
To przystępne cenowo, stylowe i funkcjonalne urządzenie wielofunkcyjne z opcjami łączności jest idealnym narzędziem do drukowania ostrych dokumentów i zdjęć bez obramowania w formacie do 5 × 7 cali.
Więcej niż urządzenie wielofunkcyjne
Kompaktowe, niedrogie i wszechstronne drukarki PIXMA TS3350 Series zapewniają bezproblemową łączność bezprzewodową i prosty w obsłudze monochromatyczny ekran LCD o przekątnej 1,5 cala. Obsługują kasety FINE z opcjami XL umożliwiające uzyskanie wyraźnych dokumentów i żywych zdjęć bez ramki w formacie do 5 × 7 cali.
Kompaktowy, z opcjami połączeń
Korzystaj z zalet wielofunkcyjności i bezproblemowej łączności bezprzewodowej. Urządzenie umożliwia drukowanie, skanowanie i korzystanie z usług w chmurze* za pomocą aplikacji Canon PRINT lub drukowanie dzięki usługom AirPrint (iOS) i Mopria (Android).
* Funkcja skanowania do chmury jest dostępna tylko w przypadku używania oryginalnych atramentów firmy Canon.
Drukuj więcej
Opcjonalne kasety XL umożliwiają wygodne korzystanie z kaset FINE oraz wydłużenie czasu między uzupełnianiem atramentu.
Prosta konfiguracja
Dzięki łączności bezprzewodowej nawiązywanej po naciśnięciu jednego przycisku, intuicyjnemu, monochromatycznemu wyświetlaczowi LCD o przekątnej 1,5 cala i jeszcze łatwiejszej konfiguracji rozpoczęcie pracy jest prostsze niż kiedykolwiek.
Twórcze możliwości
Zaopatrz się w kwadratowe nośniki 5 x 5, samoprzylepne i magnetyczne papiery i przetestuj kreatywne opcje Easy-PhotoPrint Editor i Creative Park.
Ekonomiczne kasety XL
Bardzo pojemne kasety z atramentem Canon XL pozwalają oszczędzić nawet 30% na wydruku pojedynczej strony w stosunku do kosztów używania standardowych kaset.
Dane techniczne
| Model | PIXMA TS3350 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A5 |
| Format | B5 |
| Format | 130 x 130 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 7.7 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 4 obr/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Podajnik papieru | Tylna taca: maks. 60 arkuszy (papier zwykły) |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 275 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Drukowanie kolorowych dokumentów A4:
Wydajność zbiorników z atramentem (zdjęcia 10 x 15 cm):
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Tak |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 145 mm |
| Szerokość | 435 mm |
| Głębokość | 316 mm |
| Waga | 3.9 kg |
| Pozostałe parametry | Poziomu Akustycznego Hałasu:
Zalecane środowisko pracy:
Źródło zasilania:
Pobór mocy:
|