Producenci
Canon Drukarka TS3452 4463C046 czarno-biała
Opis
Drukuj, kopiuj i skanuj, korzystając z wielofunkcyjnej drukarki przeznaczonej do domu i biura. Jej konfiguracja i eksploatacja jest bardzo prosta. Obsługa smartfonów dodatkowo zwiększa uniwersalność rozwiązania.
Drukuj, kopiuj i skanuj: to takie proste!
Pokochasz prostotę serii Canon PIXMA TS3450. To kompaktowy, przystępny cenowo i łatwy w użyciu produkt o uniwersalnym zakresie zastosowania. Urządzenie jest zgodne ze smartfonami i ma czytelny, monochromatyczny wyświetlacz LCD o przekątnej 1,5 cala. Umożliwia drukowanie wyraźnego tekstu i ostrych zdjęć.
Dane techniczne
| Model | PIXMA TS3452
|
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 130 x 130 mm |
| Format | 200 x 250 mm |
| Format | A5 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 7.7 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 4 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Podajnik papieru | 60 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier magnetyczny |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 275 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Standardowe kasety z atramentem:
Opcjonalne kasety z atramentem XL:
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Wydajność kaset (zwykły papier):
Wydajność kaset XL (zwykły papier):
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| PictBridge | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 145 mm |
| Szerokość | 435 mm |
| Głębokość | 327 mm |
| Waga | 4 kg |