Producenci
Canon Drukarka TS5353A EUR GREEN 3773C166
Opis
Pixma TS5353A
Minimalizm z kreatywnym akcentem
Naklejki, magnesy i rękodzieło uwolnij swoją kreatywność dzięki szerokiej gamie nośników i aplikacji. Dzięki łatwym połączeniom, uproszczonemu wyświetlaczowi OLED, paskowi diod stanu i najwyższej klasy kasetom FINE ta elegancka drukarka stanowi doskonałe rozwiązanie dla użytkowników smartfonów.
Własny styl dzięki serii Canon PIXMA TS5353A
Przekształć swój kolejny projekt za pomocą aplikacji Easy-PhotoPrint Editor, Creative Park i Message In Print, a następnie wypróbuj dwustronne matowe nośniki i naprasowanki.
Inteligentna praca i opcje łączności
Aplikacja Canon PRINT umożliwia drukowanie, skanowanie, kopiowanie i łączenie się z kontami na Facebooku i Instagramie oraz innymi kontami w chmurze, a dzięki usługom AirPrint (iOS) i Mopria (Android) można drukować z pominięciem aplikacji.
Uwolnij swoją kreatywność
Użyj 45 wbudowanych wzorów do zaprojektowania albumu z wycinkami lub własnego papieru do pakowania. Dzięki aplikacji firmy Canon Easy-PhotoPrint Editor dla systemów iOS i Android możesz wykorzystać swoją kreatywność.
Wyobraź sobie, co możesz zrobić
Nadszedł czas, aby robić coś więcej oprócz drukowania. Zaskocz siebie i innych tym, co możesz stworzyć, korzystając z drukarki Canon PIXMA.
Dane techniczne
| Model | Pixma TS5353A |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | 89 x 89 mm |
| Format | 102 x 152 mm (4" x 6") |
| Format | 200 x 250 mm |
| Format | 130 x 130 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 13 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 6.8 obr/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Podajnik papieru | Maksymalnie 20 arkuszy (papier fotograficzny) lub maksymalnie 100 arkuszy (zwykły papier) |
| Odbiornik papieru | Maksymalnie 100 arkuszy (zwykły papier) |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Naklejki Canon Photo Stickers |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Papier magnetyczny |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Standardowe kasety z atramentem
Opcjonalne kasety z atramentem XL
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Wydajność kaset (zwykły papier) Drukowanie kolorowych dokumentów A4
Wydajność zbiorników z atramentem (zdjęcia) Zdjęcie 10×15 cm
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Mobile |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Tak |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Zielony |
| Wysokość | 148 mm |
| Szerokość | 403 mm |
| Głębokość | 315 mm |
| Waga | 6.3 kg |