Producenci
Canon Drukarka atramentowa GX5040 5550C009
Opis
Dzięki tym niezawodnym drukarkom MegaTank umożliwiającym drukowanie w dużych nakładach i uzupełnianie zbiorników na atrament szybko wydrukujesz dokumenty klasy biznesowej, osiągając średnie oszczędności na całkowitym koszcie posiadania na poziomie 85% w porównaniu z możliwościami 10 najlepszych drukarek laserowych i atramentowych.
Małe decyzje, maksymalny efekt
Wykorzystaj możliwości wydajnego drukowania biznesowego drukarki MegaTank dzięki pojemnym, umożliwiającym uzupełnianie atramentu zbiornikom. Możesz liczyć na wydruki o jakości biznesowej i wyjątkowo niski całkowity koszt posiadania.
Zrealizuj swoje potrzeby
Wybierz ekonomiczną drukarkę dla firm, która doskonale pasuje do Twojego środowiska.
Doskonała praca w każdym środowisku
Gdy priorytetem jest niski koszt wydruku strony i duża liczba wydruków w ciągu dnia, idealnym rozwiązaniem będzie drukarka MAXIFY GX5040.
Niezmiennie niskie koszty
Obniż koszty druku biznesowego dzięki ogromnej wydajności 14 000 stron z zestawu butelek z kolorowym atramentem lub 6000 stron z butelki z czarnym atramentem. Aby uzyskać jeszcze większe oszczędności, przełącz się na tryb ekonomiczny.
Trwałe dokumenty błyskawiczne drukowanie
Drukuj wyróżniające się dokumenty biznesowe z niezwykle wyraźnymi, trwałymi szczegółami w szybkim tempie 24 obr./min w czerni i 15,5 obr./min w kolorze . Atramenty pigmentowe generują wyróżniające się dokumenty biznesowe, które są odporne na działanie markerów, tarcie i wpływ wody.
Niewielkie wymiary, duże możliwości
Ta kompaktowa drukarka, którą wyposażono w odchylany monochromatyczny ekran LCD, kasetę na 250 arkuszy i tylny podajnik na 100 arkuszy, ułatwia terminową realizację zadań. Obsługa różnych nośników możliwość drukowania banerów o długości do 1,2 m (tylko zwykły papier).
Maksymalna wydajność
Dbaj o środowisko poprzez energooszczędne drukowanie atramentowe z wykorzystaniem butelek z atramentem o dużej wydajności, które pomagają ograniczyć ilość odpadów. Wymieniana przez użytkownika kaseta konserwacyjna minimalizuje czas przestojów.
Bądź w kontakcie
Aplikacja Canon PRINT umożliwia drukowanie oraz łączenie się z chmurą. Zgodność z Apple AirPrint (iOS) i Mopria (Android) oraz obsługa łączności Ethernet i dwuzakresowej sieci Wi-Fi. Ulepszone zabezpieczenia sieci chronią dokumenty i sprzęt.
Aplikacja Canon PRINT
Aplikacja Canon PRINT zapewnia bezproblemową łączność między drukarką a urządzeniami przenośnymi. Ułatwia drukowanie z urządzeń inteligentnych oraz sprawdzanie stanu drukarki i łączenie się z usługami w chmurze, przez co zapewnia większą elastyczność pracy.
Dane techniczne
| Model | Maxify GX5040 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 102 x 152 mm (4" x 6") |
| Format | A5 |
| Format | 200 x 250 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | A6 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 24 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 15.5 obr/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Podajnik papieru | Maks. 100 arkuszy (papier zwykły) |
| Odbiornik papieru | Maks. 250 arkuszy (zwykły papier) |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier magnetyczny |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 275 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 416 mm |
| Szerokość | 399 mm |
| Głębokość | 238 mm |
| Waga | 9 kg |