Producenci
Canon Drukarka i-SENSYS LBP122dw 5620C001
Opis
Canon i-SENSYS LBP122dw
Przyspiesz realizację zadań drukowania w domu lub w małych biurach dzięki szybkiemu i niezawodnemu, jednofunkcyjnemu urządzeniu monochromatycznemu.
Niezawodna praca dzięki szybkiemu urządzeniu
Zwiększ wydajność firmy dzięki szybkości drukowania na poziomie 29 str./min. Wykorzystaj możliwości tego lekkiego, kompaktowego urządzenia, które ma solidne zabezpieczenia i niezawodnie drukuje wysokiej jakości dokumenty.
Maksymalna wydajność
Drukuj różne dokumenty dzięki obsłudze małych nośników oraz oszczędzaj czas dzięki funkcji druku dwustronnego i szybkości drukowania na poziomie 29 str./min.
Ochrona poufnych dokumentów
Kompleksowe zabezpieczenia chronią dokumenty, urządzenia i sieć przed wirusami i hakerami. Funkcje obejmują bezpieczny rozruch i przewodnik po zabezpieczeniach.
Łatwość obsługi
Łatwy w obsłudze, pięciowierszowy panel wyświetlacza LED upraszcza konfigurowanie ustawień. Z kolei natychmiastowa gotowość do pracy pozwala zaoszczędzić czas poświęcany na wstępną konfigurację. Łączność Wi-Fi jest dostępna w standardzie. Dzięki funkcji Wi-Fi Direct można łatwo parować drukarkę z urządzeniami przenośnymi i drukować z nich.
Dane techniczne
| Model | i-SENSYS LBP122dw |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A4 |
| Format | A5 |
| Format | A6 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 29 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 1500 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | UFR II |
| Procesor drukarki | 1200 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru | 150 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 50 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier dokumentowy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 213 mm |
| Szerokość | 356 mm |
| Głębokość | 283 mm |
| Waga | 6 kg |