Producenci
Canon Drukarka i-SENSYS LBP325x
Opis
Drukarka i-SENSYS LBP325x
Ta kompaktowa, jednofunkcyjna czarno-biała drukarka laserowa umożliwia niezwykle szybkie drukowanie i obsługuje szeroką gamę nośników.
Kompaktowa i wydajna, jednofunkcyjna drukarka monochromatyczna
Ta niewielka czarno-biała drukarka laserowa pozwoli zmodernizować firmę. Drukujące z szybkością 43 i 65 str./min (odpowiednio dla formatu A4 i A5) urządzenie i-SENSYS LBP325x można wyposażyć w trzy dodatkowe kasety na papier idealne rozwiązanie do obsługi wielkonakładowych zadań.
Szybkie drukowanie
Duża szybkość drukowania, na poziomie 43 str./min i 65 str./min (odpowiednio dla formatów A4 i A5), pozwoli zwiększyć wydajność pracy w firmie.
Niewielka powierzchnia instalacji
Dzięki wydajnej, kompaktowej drukarce jednofunkcyjnej możesz maksymalnie wykorzystać przestrzeń w małym biurze.
Łatwa obsługa
Intuicyjnie obsługiwany, 5-wierszowy wyświetlacz LCD pozwala przejąć kontrolę.
Dane techniczne
| Model | i-SENSYS LBP325x |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A5 |
| Format | A6 |
| Format | A4 |
| Format | B5 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 43 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 7500 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 7500 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | HP PCL 5e |
| Język drukarki | UFR II |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: 528 MHz + 264 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 150 arkuszy wydrukiem do dołu |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 199 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Kasety uniwersalne:
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Opcje rozbudowy |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 275 mm |
| Szerokość | 409 mm |
| Głębokość | 376 mm |
| Waga | 12.3 kg |
| Pozostałe parametry | Panel sterowania:
Oprogramowanie i zarządzanie drukarką:
|