Producenci
Canon Drukarka i-SENSYS LBP361DW 5644C008
Opis
Canon i-SENSYS LBP361dw
Canon i-SENSYS LBP361dw to jednofunkcyjna drukarka czarno-biała A4, która idealnie nadaje się do zwiększenia wydajności aktywnych grup roboczych.
Większa wydajność dzięki szybkiemu, wysokonakładowemu drukowaniu
Duża szybkość drukowania (61 str./min) pozwala zwiększyć wydajność firmy. Korzystaj z lekkiej, kompaktowej konstrukcji i solidnych zabezpieczeń, aby podnieść jakość procesów drukowania.
Zwiększona wydajność pracy
Opcjonalne, dodatkowe kasety na papier (maks. pojemności 4300 arkuszy) umożliwiają bezproblemowe podawanie różnych typów nośników i tworzenie dużej liczby dokumentów. Oszczędzaj czas dzięki szybkości druku dwustronnego na poziomie 50 obr./min i poświęcaj energię na realizację innych zadań.
Wszechstronne drukowanie
Dzięki nawet sześciu opcjonalnym konfiguracjom podajników papieru i podstaw urządzenia model LBP361dw może pracować jako standardowe urządzenie nabiurkowe lub stanowić dużą, wolnostojącą stację roboczą.
Trwałe bezpieczeństwo
Kompleksowe zabezpieczenia chronią dokumenty i urządzenia przed wirusami i hakerami. Dostępne funkcje obejmują bezpieczne szyfrowane drukowanie, weryfikację systemu przy uruchomieniu oraz ochronę sieci.
Łączność
Łączność Wi-Fi jest dostępna w standardzie. Można też łatwo parować urządzenia dzięki funkcji Wi-Fi Direct. Ponadto możliwe jest drukowanie w chmurze bez użycia sterowników - wszystko dzięki wbudowanej obsłudze funkcji Universal Print firmy Microsoft.
Dane techniczne
| Model | i-SENSYS LBP361dw |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Format | A5 |
| Format | A6 |
| Format | B6 |
| Format | B5 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 61 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 16000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | UFR II |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | Adobe PostScript |
| Procesor drukarki | 1,6 GHz x 2 |
| Zainstalowana pamięć | 2 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 500 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier powlekany |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier dziurkowany |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 199 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Kaseta 073 |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Kaseta 073 - 27 000 stron |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 370 mm |
| Szerokość | 430 mm |
| Głębokość | 464 mm |
| Waga | 22 kg |