Producenci
Canon Drukarka i-SENSYS LBP673Cdw 5456C007
Opis
i-SENSYS LBP673Cdw
Niewielka, mająca łączność z siecią jednofunkcyjna laserowa drukarka kolorowa do bardzo wydajnej pracy w małych biurach.
Wykorzystaj potencjał chmury w celu zmaksymalizowania wydajności pracy
Łączność w chmurze i duża szybkość drukowania ułatwiają bezproblemowe drukowanie na nośnikach różnego typu i o różnych rozmiarach, co pozwala zwiększyć wydajność pracy w małym biurze.
Szybkie drukowanie
Szybsza praca dzięki możliwości drukowania nawet 33 str./min w kolorze (A4) oraz obsłudze mniejszych nośników, w tym czeków i rachunków.
Łączność z chmurą
Możliwość drukowania dokumentów bezpośrednio z usług pamięci masowej w chmurze, takich jak Google Drive, Dropbox i OneDrive, i scentralizowane zarządzanie drukowaniem dzięki obsłudze funkcji Microsoft Universal Print.
Łatwość obsługi
Usprawniona obsługa obejmuje konfigurowane bezpośrednio z poziomu wyświetlacza drukarki przyciski skrótów, która pozwalają zaoszczędzić czas w przypadku często używanych zadań.
Trwałe bezpieczeństwo
Możesz chronić swoje urządzenie i poufne dokumenty za pomocą funkcji zabezpieczającego kodu PIN, która ogranicza dostęp użytkowników, a także funkcji sprawdzania systemu podczas uruchamiania umożliwiającej wykrywanie zagrożeń wirusowych.
Dane techniczne
| Model | i-SENSYS LBP673Cdw |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | A4 |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | 98 x 148 mm |
| Format | A5 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 33 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 50000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | Adobe PostScript |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | UFR II |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Procesor drukarki | 2 x 1200 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | Kaseta na 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier dziurkowany |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier powlekany |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 176 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Opcje rozbudowy | Podajnik papieru PF-K1 (kaseta na 550 arkuszy) |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 300 mm |
| Szerokość | 425 mm |
| Głębokość | 427 mm |
| Waga | 17.1 kg |