Producenci
Canon Drukarka imagePROGRAF PRO-300 4278C009
Opis
- Drukuj na zupełnie nowym poziomie zaawansowania dzięki niewielkiej, profesjonalnej drukarce A3+, która ma wszystkie zalety serii imagePROGRAF PRO i za każdym razem generuje wyjątkowe, dynamiczne wydruki w jakości wystawowej.
- Ta niewielka i stylowa drukarka A3+, która jest mniejsza niż model PIXMA PRO-10S, stanowi podstawę kreatywnej twórczości. Łatwo można ją połączyć z komputerem PC lub Mac za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub Ethernet.
- Możesz uzyskiwać profesjonalne rezultaty na wielu różnych nośnikach w formacie do A3+ w bardzo krótkim czasie bez konieczności przełączania atramentu.
- Możesz drukować bez obramowania na papierze błyszczącym lub Fine Art oraz drukować obrazy panoramiczne o niestandardowej długości (do 990,60 mm).
Dane techniczne
| Model | imagePROGRAF PRO-300 |
| Obszar zastosowań | Zaawansowane |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A3+ |
| Format | B4 |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Format | A3 |
| Format | B5 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 2400 dpi |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Brak |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 380 g/m² |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| PictBridge | Tak |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | RJ-45 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 37.2 cm |
| Szerokość | 63.9 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Waga | 14.4 kg |