Producenci
Canon Drukarka imagePROGRAF PRO-310 6858C006
Opis
NIEZAWODNE DRUKOWANIE. ZAWSZE
Drukuj na zupełnie nowym poziomie zaawansowania dzięki niewielkiej, profesjonalnej drukarce A3+, która ma wszystkie zalety serii imagePROGRAF PRO i za każdym razem generuje wyjątkowe, dynamiczne wydruki w jakości wystawowej.
Niewielki rozmiar, duży potencjał
Ta niewielka i stylowa drukarka A3+ stanowi podstawę kreatywnej twórczości. Łatwo można ją połączyć z komputerem PC lub Mac za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub Ethernet.
Ulepszone kolory, niezrównana jakość
Dostępny w 10 kolorach atrament pigmentowy LUCIA PRO II, w tym Chroma Optimizer, umożliwia drukowanie materiałów w jakości wystawowej, które cechują się płynnością odbić i są odporne na brązowienie.
Drukowanie bez ramki na wielu różnych nośnikach
Możesz drukować bez obramowania na papierze błyszczącym lub Fine Art oraz drukować obrazy panoramiczne o niestandardowej długości (do 1800 mm).
Duża trwałość
Drukuj, prezentuj na wystawach i sprzedawaj profesjonalnej jakości fotografie, które pozostaną odporne na działanie światła przez 200 lat2. Postaw na najlepszą w branży trwałość, aby zapobiec uszkodzeniom powierzchni podczas przesyłania lub przenoszenia wydruków. Stosowany proces nie wpływa negatywnie na jakość obrazu.
Kolorowy ekran menu LCD o przekątnej 3 cali
Jasny wyświetlacz umożliwia szybkie poruszanie się po menu i funkcjach drukarki oraz bieżące monitorowanie działania drukarki, poziomu atramentu i ustawień papieru.
Wyjątkowa jakość druku monochromatycznego
Czarny atrament matowy drukarki IMAGEPROGRAF PRO-310 przekłada się na wyjątkową ekspresję czarno-białych obrazów, które cechują się bardziej intensywną i dynamiczną czernią na papierze Fine Art.
Wierne odwzorowywanie za każdym razem
Dzięki oprogramowaniu i wtyczce Professional Print & Layout firmy Canon, które zapewniają doskonałe dopasowywanie kolorów, możesz mieć pewność, że Twoje wydruki będą idealne.
Duża szybkość i wysoka jakość druku
Procesor L-COA PRO firmy Canon z łatwością obsługuje dużą ilość danych obrazów i oblicza precyzyjne, szybkie podawanie atramentu w celu zapewnienia wysokiej jakości wydruków bez żadnych kompromisów.
Znakomita jakość i wspaniałe rezultaty. Zarejestruj się teraz.
Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników i aktualności.
Bezpłatna wtyczka i oprogramowanie Professional Print & Layout (PPL)
Wtyczka PPL działa jako samodzielne oprogramowanie lub jako wtyczka do oprogramowania do przetwarzania obrazu Digital Photo Professional firmy Canon lub programów Photoshop i Lightroom firmy Adobe.
Dane techniczne
| Model | imagePROGRAF PRO-310 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Format | A3+ |
| Format | 10" x 12" (250 x 300 mm) |
| Format | B5 |
| Format | 102 x 152 mm (4" x 6") |
| Format | 12" x 12" (300 x 300 mm) |
| Format | A4 |
| Format | B4 |
| Format | A3 |
| Format | A5 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 2400 dpi |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 380 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | PFI-5100 MBK/PBK/C/M/Y/PC/PM/GY/R/CO |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Wydajność (liczba stron) (PT-101, 10 × 15 cm): Liczba zdjęć 10 × 15 cm
Wydajność (liczba stron A3+, PT-101): Liczba zdjęć A3+5
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 200 mm |
| Szerokość | 639 mm |
| Głębokość | 379 mm |
| Waga | 14.4 kg |