Producenci
Canon Korpus EOS R50 czarny 5811C003
Opis
Korpus aparatu bezlusterkowego Canon EOS R50, czarny
Twórz znakomite materiały aparatem Canon EOS R50, który robi profesjonalnej jakości zdjęcia i nagrywa filmy 4K 30p. Dzięki temu uwolnisz swoją kreatywność. Ten kompaktowy i lekki aparat EOS R z dużą matrycą APS-C (24,2 megapiksela) jest uniwersalnym rozwiązaniem, które umożliwia realizowanie pasji i udostępnianie fanom materiałów o znakomitej jakości. Obracany ekran dotykowy umożliwia pracę z bardzo nietypowych pozycji. Gdy chcesz wyeliminować elementy rozpraszające uwagę, możesz korzystać z wizjera elektronicznego. Ten wspaniały mobilny aparat EOS R50 wykorzystuje technologię Dual Pixel CMOS AF II (wspieraną przez sztuczną inteligencję opartą na uczeniu głębokim), która automatycznie rozpoznaje, wyostrza i śledzi poruszające się obiekty, dzięki czemu nie przegapisz żadnego ujęcia. Czas na twórczy przełom.
Gotowy na przygody
Lekki, kompaktowy aparat Canon EOS R50 zaprojektowano z myślą o aktywnych twórcach. Wyposażono go w obracany ekran dotykowy, wizjer elektroniczny i uchwyt, którego kształt pasuje do kształtu dłoni.
Zapewnia jakość, która odpowiada Twojej kreatywności
Matryca APS-C o rozdzielczości 24,2 megapiksela umożliwia rejestrowanie niezwykle wyraźnych szczegółów i zapewnia kontrolę nad głębią ostrości - nawet w słabym świetle - co pozwala tworzyć naturalnie wyglądające portrety.
Błyskawiczne ustawianie ostrości
Aparat EOS R50 instynktownie wykrywa i śledzi obiekt dzięki technologii Dual Pixel CMOS Auto Focus II - niezależnie od tego, czy fotografujesz nieruchome czy poruszające się osoby, zwierzęta lub pojazdy.
Tchnij życie w swoje opowieści dzięki filmom 4K
Odmień oblicze swoich filmów dzięki materiałom UHD 4K 30p, nadpróbkowanym z rozdzielczości 6K. Pracuj kreatywniej na etapie edycji poprzez kadrowanie i powiększanie obrazu z zachowaniem rozdzielczości Full HD. Aby nadać filmom bardziej kinematograficzny charakter, można zwolnić ruch obiektów nawet 4-krotnie.
Szybki i cichy
Szybkie serie zdjęć w tempie do 15 kl./s przy użyciu migawki elektronicznej - lub do 12 kl./s przy użyciu migawki mechanicznej - umożliwiają uwiecznianie ulotnych chwil.
Współpracuje ze smartfonem
Przekraczaj granice bez uszczerbku dla przepływu pracy. Aparat EOS R50 bez problemu łączy się z urządzeniami inteligentnymi za pomocą technologii Bluetooth i Wi-Fi. Dzięki temu można łatwo przesyłać zdjęcia i udostępniać je fanom. Dzięki aplikacji Canon Camera Connect aparat można obsługiwać zdalnie, by rejestrować obraz pod nietypowym kątem.
Dane techniczne
| Model | EOS R50 |
| Rodzaj aparatu | EVIL |
| Procesor obrazu | DIGIC X |
| Liczba pikseli efektywna | 24,2 Mpix |
| Liczba pikseli całkowita | 25.5 Mpix |
| Przetwornik obrazu | CMOS |
| Wymiary przetwornika | 22,3 x 14,9 mm |
| Pozostałe parametry matrycy |
|
| Obiektyw w zestawie | Nie |
| Mocowanie obiektywu | RF |
| Ustawianie ostrości | AF-A (AF-S/AF-C) |
| Ustawianie ostrości | MF |
| Wizjer | Tak |
| Przekątna ekranu | 0,39" |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Wbudowana lampa błyskowa | Tak |
| Balans bieli | Automatyczny |
| Balans bieli | Ręczny |
| Balans bieli | Światło żarowe |
| Balans bieli | Korekcja balansu bieli |
| Balans bieli | Światło dzienne (cień) |
| Balans bieli | Światło fluorescencyjne |
| Balans bieli | Światło lampy błyskowej |
| Balans bieli | Światło dzienne (pochmurno) |
| Balans bieli | Ustawienie temperatury barwowej |
| Migawka | Szczelinowa |
| Migawka | Elektroniczna |
| Tryby migawki | Samowyzwalacz |
| Tryby migawki | Zdjęcia seryjne |
| Tryby migawki | Pojedyncze zdjęcie |
| Tryby migawki | Cicha migawka |
| Tryby / Efekty | U (Własny) |
| Tryby / Efekty | Automatyczny |
| Tryby / Efekty | Portret |
| Tryby / Efekty | Krajobraz |
| Tryby / Efekty | Monochromatyczny |
| Format zdjęć | RAW |
| Format zdjęć | HEIF |
| Format zdjęć | JPEG |
| Rozdzielczość JPEG (maks.) | 6000 x 4000 px |
| Rozdzielczość RAW (maks.) | 6000 x 4000 px |
| Nagrywanie filmów | Tak |
| Rozdzielczość filmów (maks.) | 3840 x 2160 px |
| Format wideo | MP4 |
| Format wideo | MPEG4 |
| Typ kart pamięci | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | microHDMI |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 85.5 mm |
| Szerokość | 116.3 mm |
| Głębokość | 68.8 mm |
| Waga | 328 g |