Producenci
Canon MF237W 1418C030AA
Opis
Drukowanie bezprzewodowe w małym biurze
Monochromatyczna drukarka laserowa z obsługą sieci zaprojektowana, by zapewnić wszystko, czego potrzebuje małe biuro: drukowanie, kopiowanie, skanowanie i obsługę faksów z poziomu komputerów, smartfonów i tabletów.
Idealny asystent w biurze
Jeśli prowadzisz małą firmę lub pracujesz w domu, docenisz szybkość, niezawodność i jakość druku monochromatycznego, wyświetlacz dotykowy oraz funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksu.
Monitorowanie z komputera lub urządzenia przenośnego
Informacje o dostępie do drukarki, zmiana ustawień sieciowych, konfiguracja książki adresowej i sprawdzanie poziomu tonera wszystko ze zdalnego interfejsu użytkownika (RUI).
Zrównoważony rozwój ma znaczenie
Raporty ECO drukarki ułatwiają monitorowanie i śledzenie zużycia, a tryby automatycznego wyłączania i obniżonego zużycia energii pomagają ograniczyć ślad węglowy do minimum.
Dane techniczne
| Model | i-SENSYS MF237w |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A5 |
| Format | B5 |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania | - Typ: Kolor |
| Parametry kopiowania | - Szybkość kopiowania: Jednostronne: do 23 str./min (A4) |
| Parametry faksowania | - Szybkość modemu: 33,6 Kb/s (do 3 s/str.3) |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 23 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Brak |
| Obciążenie miesięczne | 2000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | UFRII-LT |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru | - Kaseta o pojemności 250 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Karty |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Kaseta 737 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 371 mm |
| Szerokość | 390 mm |
| Głębokość | 360 mm |
| Waga | 11.4 kg |
| Pozostałe parametry | Źródło zasilania: |