Producenci
Canon Maxify GX6040 4470C009
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe MAXIFY GX6040
Gdy priorytetem jest niski koszt wydruku strony i duża liczba wydruków w ciągu dnia, idealnym rozwiązaniem będzie drukarka MAXIFY GX6040. Wydajność drukowania biznesowego w dłuższej perspektywie
Dzięki tym niezawodnym drukarkom MegaTank umożliwiającym drukowanie w dużych nakładach i uzupełnianie zbiorników na atrament szybko wydrukujesz dokumenty klasy biznesowej, osiągając średnie oszczędności na całkowitym koszcie posiadania na poziomie 85% w porównaniu z możliwościami 10 najlepszych drukarek laserowych i atramentowych.
Funkcje
- Drukuj, kopiuj, skanuj dzięki podajnikowi ADF i łączności Wi-Fi/Ethernet (obsługa chmury)
- Drukarka z uzupełnianymi zbiornikami z atramentem
Wydajność druku (drukowanie kolorowych dokumentów A4)
- Czarne: 6000 stron (tryb ekonomiczny, 9000 stron)
- Kolor: 14 000 stron (tryb ekonomiczny, 21 000 stron)
Kolorowy, odchylany ekran dotykowy LCD o przekątnej 6,9 cm
Duża szybkość drukowania 24,0 obr./min w czerni, 15,5 obr./min w kolorze
Wydruk pierwszej strony (FPOT) tryb cz.-b. W przybliżeniu 7 s
Podajnik ADF na 50 arkuszy
Obsługa różnych nośników Papier zwykły, Półbłyszczący, Błyszczący, Matowy, Samoprzylepny papier fotograficzny, Magnetyczny papier fotograficzny, Nadruk na tkaniny, Koperty, Drukowanie banerów o długości 1200 mm,
Łączność : USB, Wi-Fi (2,4 GHz i 5 GHz), Ethernet
Skanowanie: Skanowanie do wiadomości e-mail, Skanowanie do folderu, Skanowanie do USB,
Pojemność zasobników zwykłego papieru
Tylna taca: 100 arkuszy
Kaseta 1: 250 arkuszy
Kaseta 2: 250 arkuszy
Wymiary W przybliżeniu 399 × 410 × 254 mm
Dane techniczne
| Model | Maxify GX6040 |
| Obszar zastosowań | Zaawansowane |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A6 |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | B5 |
| Format | A5 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania | Kolorowy skaner płaski (podajnik ADF / płyta) z czujnikiem CIS Szybkość skanowania
Rozdzielczość skanera (optyczna): 1200 × 1200 dpi Szybkość skanowania liniowego
Głębia kolorów przy skanowaniu (wejście/wyjście)
Maksymalny rozmiar dokumentu: A4/Letter (216 × 297 mm) Podajnik ADF: A4/Letter/Legal (216 × 356 mm) |
| Parametry kopiowania | Szybkość kopiowania
Jakość kopii
Kopiowanie wielokrotne: Maks. 99 kopii Funkcje kopiowania Kopiowanie dokumentów, kopiowanie dwustronne, ręczne kopiowanie dwustronne z podajnikiem ADF, kopiowanie 2 na 1 i 4 na 1, kopiowanie z sortowaniem (tylko podajnik ADF), kopiowanie z usuwaniem ramki (tylko szyba skanera), kopiowanie dokumentów tożsamości Kopiowanie ze zmianą rozmiaru 25400%, Dopasowanie do strony A5 na A4, B5 na A4, A4 na A5 oraz A4 na B5 |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 24 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 15 obr/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 45000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | Canon BJL |
| Język drukarki | Canon UFR |
| Podajnik papieru | Tylna taca: maks. 100 arkuszy (zwykły papier) Kaseta: maks. 250 arkuszy (zwykły papier) Podajnik ADF A4, A5, LTR: 50 arkuszy; LGL: 10 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Papier banerowy |
| Rodzaj nośnika | Papier dokumentowy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Naklejki Canon Photo Stickers |
| Rodzaj nośnika | Papier blankietowy |
| Rodzaj nośnika | Papier bawełniany |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier magnetyczny |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 80 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Standardowe butelki z atramentem: GI-46 BK, GI-46 C, GI-46 M, GI-46 Y Kaseta konserwacyjna MC-G01 (wymiany dokonuje użytkownik)
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Wydajność butelki (papier zwykły):
* Szacowana dodatkowa wydajność |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Wymagania sprzętowe | Windows: co najmniej 1,5 GB wolnego miejsca na dysku. |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 254 mm |
| Szerokość | 399 mm |
| Głębokość | 410 mm |
| Waga | 11.6 kg |
| Pozostałe parametry |
Pobór mocy
|