Producenci
Canon Obiektyw RF 100-500MM F4.5-7.1 L IS USM 4112C005
Opis
Dane techniczne
| Typ obiektywu | teleobiektyw |
| Budowa | 20/14 |
| Mocowanie obiektywu | RF |
| Stabilizacja obrazu | Tak |
| Autofocus | Tak |
| Ogniskowa | 100 - 500 mm |
| Maksymalna przysłona | f/4,5 - 7,1 |
| Minimalna przysłona | f/32 |
| Minimalna przysłona | f/54 |
| Liczba listków przysłony | 9 |
| Kąt widzenia (max.) | 24 ° |
| Kąt widzenia (min.) | 14 ° |
| Wymiary | 93,8 × 207,6 mm |
| Waga | 1530 g |
| Akcesoria w zestawie |
|