Producenci
Canon Obiektyw RF 100MM F2.8L MACRO IS USM EMEA 4514C005
Opis
Obiektyw Canon RF 100mm F2.8L MACRO IS USM
Model RF 100mm F2.8L MACRO IS USM to pierwszy na świecie makroobiektyw AF z niesamowitym współczynnikiem powiększenia 1,4x.
Model RF 100mm F2.8L MACRO IS USM to doskonały obiektyw dla profesjonalistów i entuzjastów fotografii, którzy chcą robić wspaniałe zdjęcia makro i doskonalić się w fotografii portretowej. Dzięki największemu w tej klasie powiększeniu (1,4x) można wyostrzać obiekty z jeszcze mniejszej odległości i tworzyć niesamowite zdjęcia makro i zdjęcia martwej natury, które dotąd wydawały się niemożliwe. Ponadto dzięki innowacyjnej, zmiennej kontroli aberracji sferycznej można kontrolować efekt bokeh, a jednocześnie uzyskać efekt miękkiej ostrości obiektu. Dzięki temu ten obiektyw jest jeszcze bardziej wszechstronnym rozwiązaniem, idealnym do kreatywnego tworzenia portretów.
Dane techniczne
| Typ obiektywu | teleobiektyw |
| Typ obiektywu | macro |
| Budowa | 17/13 |
| Mocowanie obiektywu | RF |
| Stabilizacja obrazu | Tak |
| Ogniskowa | 100 mm |
| Zoom maksymalny | 1.4 x |
| Minimalna przysłona | f/32 |
| Liczba listków przysłony | 9 |
| Kąt widzenia (max.) | 24 ° |
| Kąt widzenia (min.) | 14 ° |
| Wymiary | 81,5 × 148 mm |
| Waga | 730 g |
| Akcesoria w zestawie |
|