Producenci
Canon Obiektyw RF 24-105MM F4-7.1 IS USM 4111C005
Opis
Dane techniczne
| Typ obiektywu | teleobiektyw |
| Typ obiektywu | szerokokątny |
| Budowa | 11/13 |
| Mocowanie obiektywu | RF |
| Stabilizacja obrazu | Tak |
| Autofocus | Tak |
| Ogniskowa | 24 - 105 mm |
| Maksymalna przysłona | f/4,0 - 7,1 |
| Minimalna przysłona | f/40 |
| Liczba listków przysłony | 7 |
| Kąt widzenia (max.) | 84 ° |
| Kąt widzenia (min.) | 13 ° |
| Wymiary | 76,6 × 88,8 mm |
| Waga | 395 g |
| Pozostałe parametry |
|