Producenci
Canon Obiektyw RF 24-70MM 2.8 L IS USM 3680C005
Opis
Obiektyw RF 24-70MM 2.8 L IS USM 3680C005
Profesjonalny obiektyw zmiennoogniskowy 2470 mm, należący do nowego tercetu niezbędnych obiektywów razem z modelami RF 15-35mm i RF 70-200mm. Model RF 24-70mm zaprojektowano z myślą o skutecznej pracy. Wyposażono go w jasną przysłonę, stabilizator obrazu i silnik Nano USM, który umożliwia cichą regulację ostrości.
Szybka praca i wyraźny obraz profesjonalny standardowy obiektyw zmiennoogniskowy, idealny do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych
Skorzystaj ze zmiennoogniskowego obiektywu 2470 mm i rób doskonałe zdjęcia pełnoklatkowym aparatem bezlusterkowym. Doskonałe parametry optyczne, duża jasność z przysłoną f/2,8 oraz 5-stopniowy stabilizator obrazu pozwalają tworzyć ciekawe obrazy w każdych warunkach.
Szybki i uniwersalny
Uwieczniaj obiekty z niesamowitą szczegółowością za pomocą szybkiego i wyraźnego obiektywu f/2,8 z popularnym zakresem ogniskowych 2470 mm oraz zaawansowanym 5-stopniowym stabilizatorem obrazu
Szybkie, precyzyjne działanie
Korzystaj z szybkiej regulacji ostrości dzięki silnikowi Nano USM, który umożliwia szybką oraz cichą pracę mechanizmu autofokusu przy zachowaniu doskonałej płynności, niezbędnej przy rejestrowaniu filmów i robieniu zdjęć
Niespotykana jakość optyczna
Dzięki trzem elementom asferycznym wykonanym ze szkła, trzem elementom UD, zaawansowanej optycznej powłoce oraz 9-listkowej przysłonie zrobisz lepsze zdjęcia
Dane techniczne
| Typ obiektywu | szerokokątny |
| Typ obiektywu | teleobiektyw |
| Typ obiektywu | standard |
| Budowa | 21/15 (elementy/grupy) |
| Mocowanie obiektywu | RF |
| Stabilizacja obrazu | Tak |
| Autofocus | Tak |
| Ogniskowa | 24 - 70 mm |
| Zoom maksymalny | 0.3 x |
| Maksymalna przysłona | f/2,8 |
| Minimalna przysłona | f/22 |
| Liczba listków przysłony | 9 |
| Kąt widzenia (max.) | 84 ° |
| Kąt widzenia (min.) | 29 ° |
| Wymiary | 88,5 × 125,7 mm |
| Waga | 900 g |
| Akcesoria w zestawie |
|