Producenci
Canon Obiektyw RF 28-70mm F2.8 IS STM 6535C005
Opis
Canon RF 28-70mm F2.8 IS STM
Ten lekki, kompaktowy i uniwersalny standardowy obiektyw zmiennoogniskowy z jasną przysłoną, stabilizatorem obrazu i funkcjami filmowania pozwala uchwycić więcej ulubionych obiektów każdego dnia.
Zauważ różnicę
Wysokiej jakości kompaktowy, lekki obiektyw zmiennoogniskowy do aparatów doskonale sprawdza się w podróży oraz podczas fotografowania portretów i krajobrazów, zapewniając większe możliwości twórcze. Szybka przysłona f/2,8 i 5,5-stopniowa optyczna stabilizacja obrazu sprawiają, że świetnie sprawdza się w słabym oświetleniu, a dzięki odporności na warunki atmosferyczne jest to obiektyw, którego zechcesz używać na co dzień.
CZY JEST TO NAJLEPSZY OBIEKTYW DO APARATÓW BEZLUSTERKOWYCH CANON?
Mały, szybki i lekki standardowy obiektyw zmiennoogniskowy 2870 mm o otworze przysłony f/2,8 przeznaczony do aparatów pełnoklatkowych wyposażony w stabilizator obrazu i odporny na warunki pogodowe. Doskonały w podróży, podczas fotografowania portretów i do kreatywnej pracy na co dzień.
Odkryj pełnię własnej kreatywności dzięki jasnej przysłonie f/2,8
Zrób kolejny krok w kierunku kreatywnego fotografowania dzięki jasnej przysłonie f/2,8, która zachęca do pracy przy słabym oświetleniu i izolowania obiektu z piękną płytką głębią ostrości.
Mały. Lekki. Zawsze gotowy
Dzięki mocowaniu RF i inteligentnemu mechanizmowi wsuwania ten obiektyw RF 28-70mm F2.8 IS STM ma długość zaledwie 92,2 mm i waży mniej niż 500 g. Odporność na warunki pogodowe zapewnia dodatkową ochronę przed niesprzyjającą aurą.
Rejestruj ostre obrazy z wyjątkową stabilnością
Wykonuj stabilne zdjęcia z ręki nawet przy dłuższym czasie naświetlania dzięki wydajnemu 5,5-stopniowemu1 stabilizatorowi obrazu. Soczewki UD i asferyczne zapewniają niesamowitą ostrość.
Rób zdjęcia i nagrywaj filmy z doskonałą kontrolą
Spróbuj swoich sił produkcjach filmowych z korekcją efektu oddychania przy zmianie punktu ostrości i dokładnym AF dzięki cichemu silnikowi STM do szybkich zdjęć i cudownie płynnych zmian ostrości.
Skup się na chwili z intuicyjną pewnością siebie
Pierścień sterowania/regulacji ostrości umożliwia szybką regulację czasu naświetlania, przysłony lub czułości ISO podczas fotografowania. Aby uzyskać pełną kontrolę manualną, użyj przełącznika AF/MF/CONTROL.
Dane techniczne
| Typ obiektywu | teleobiektyw |
| Typ obiektywu | standard |
| Typ obiektywu | szerokokątny |
| Budowa | 15/12 |
| Mocowanie obiektywu | RF |
| Stabilizacja obrazu | Tak |
| Autofocus | Tak |
| Ogniskowa | 28 - 70 mm |
| Zoom maksymalny | 0.24 x |
| Maksymalna przysłona | f/2,8 |
| Minimalna przysłona | f/22 |
| Liczba listków przysłony | 9 |
| Kąt widzenia (max.) | 75 ° |
| Kąt widzenia (min.) | 19 ° |
| Wymiary | 76.5 x 92.2 mm |
| Waga | 490 g |