Producenci
Canon Obiektyw RF 70-200MM 2.8L IS USM 3792C005
Opis
Fotografuj świat z wyjątkową elastycznością i w znakomitej jakości dzięki bardzo małemu teleobiektywowi F2,8, który jest wyposażony w 5-stopniowy stabilizator obrazu, zapewnia doskonałe rezultaty podczas fotografowania z ręki, umożliwia ustawianie ostrości już z odległości 0,7 m od obiektu i ma najszybszy w historii mechanizm AF.
Dane techniczne
| Typ obiektywu | teleobiektyw |
| Budowa |
|
| Mocowanie obiektywu | RF |
| Stabilizacja obrazu | Tak |
| Autofocus | Tak |
| Ogniskowa | 70 - 200 mm |
| Maksymalna przysłona | f/2,8 |
| Kąt widzenia (max.) | 34 ° |
| Kąt widzenia (min.) | 10 ° |
| Wymiary | 89,9 x 146 mm |
| Waga | 1.07 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|