Producenci
Canon Obiektyw RF 85MM 1.2 L USM EU26 3447C005
Opis
Obiektyw RF 85MM 1.2 L USM EU26
Model RF 85mm F1.2L USM ma duży potencjał twórczy, który pozwala uzyskać piękne portrety o niezwykłej ostrości i doskonałe zdjęcia w słabym oświetleniu.
Doskonały obiektyw do zdjęć portretowych jeszcze większa szczegółowość obrazu
Dzięki zaawansowanej konstrukcji obiektywu i wykorzystaniu przełomowej optyki firmy Canon model RF 85mm F1.2L USM to najlepszy, należący do nowej generacji obiektyw do zdjęć portretowych.
Szybka praca, duża jasność i niezwykle precyzyjna optyka
Dzięki jasnej przysłonie F1.2 obiektyw zapewnia bardzo wyraźny obraz przy słabym oświetleniu i umożliwia twórczą ekspresję z wykorzystaniem przyjemnego dla oka efektu bokeh, bez utraty jakości obrazu.
Zaawansowane elementy i powłoki obiektywu
W obiektywie zastosowano optykę z technologią eliminacji załamywania światła niebieskiego (BR), która koryguje zniekształcenia kolorów, oraz element asferyczny, który eliminuje aberracje sferyczne spowodowane przez dużą maksymalną przysłonę.
Jakość wykonania i odporność na warunki pogodowe typowe dla serii L
Poziom wykonania na nowo definiuje jakość serii L: zyskujemy tu dużą odporność na warunki pogodowe i chroniące przed wodą, pyłem i zarysowaniami powłoki fluorowe umieszczone na przednim i tylnym elemencie.
Szybki silnik USM i pierścień regulacji na obiektywie
Duża szybkość pracy mocowania RF sprawia, że model RF 85mm F1.2L USM szybko blokuje ostrość na obiekcie, a pierścień regulacji na obiektywie zapewnia dodatkową kontrolę nad ustawieniami.
Dane techniczne
| Typ obiektywu | teleobiektyw |
| Budowa | 13/9 (elementy/grupy) |
| Mocowanie obiektywu | RF |
| Stabilizacja obrazu | Nie |
| Autofocus | Tak |
| Ogniskowa | 85 mm |
| Zoom maksymalny | 0.12 x |
| Maksymalna przysłona | f/1,2 |
| Liczba listków przysłony | 9 |
| Kąt widzenia (max.) | 28 ° |
| Kąt widzenia (min.) | 16 ° |
| Wymiary | 103,2 x 117,3 mm |
| Waga | 1195 g |
| Akcesoria w zestawie |
|