Producenci
Canon Obiektyw RF28MM F2.8 6128C005
Opis
Obiektyw RF28MM F2.8 6128C005
Model RF 28mm F2.8 STM ma atrakcyjną, płaską konstrukcję i jest pełnoklatkowym obiektywem RF o małej wadze i niewielkim rozmiarze. Idealnie nadaje się do fotografowania podróży, krajobrazów, miejskich ulic i codziennego życia wszystko dzięki połączeniu rozmiaru, ogniskowej, jasnej przysłony f/2,8 i zaawansowanych powłok. Przemyślane rozmieszczenie precyzyjnie formowanych elementów (PMo) wewnątrz tubusu, a także funkcje korekcji w aparacie zapewniają szczegółowe i ostre obrazy, dzięki czemu jest to uniwersalny obiektyw do szerokokątnego fotografowanie dowolnych ujęć.
Mały szerokokątny obiektyw stałoogniskowy
Umożliwia dyskretne fotografowanie wydarzeń na miejskich ulicach, a także uwiecznianie krajobrazów i atrakcyjnych widoków w podróży.
Lekka, płaska konstrukcja obiektywu
Ważący zaledwie 120 g model RF 28mm F2.8 STM jest świetnym rozwiązaniem w przypadku fotografii podróżniczej i uwieczniania codziennego życia wszystko dzięki smukłemu tubusowi, którego przenoszenie nie sprawia żadnego problemu.
Jasna przysłona f/2,8 umożliwia kreatywną pracę
Pozwala fotografować w słabym świetle. Okrągła, 7-listkowa przysłona rozmywa jasne punkty, zapewnia atrakcyjny efekt bokeh i ułatwia kreatywną pracę mała głębia ostrości pozwala wyodrębniać obiekt z tła.
Ulepszona jakość obrazu w obiektywie i aparacie
Model RF 28mm F2.8 STM wykorzystuje elementy PMo, dzięki czemu ma małą, smukłą konstrukcję. Powłoki Super Spectra i funkcja korygowania aberracji chromatycznej w aparacie sprawiają, że obrazy są ostre, kontrastowe i wyraźne.
Prosta i cicha obsługa opuszkami palców
Łatwa regulacja ustawień pozwala koncentrować się na fotografowanym obiekcie. Możesz łatwo przełączać się między autofokusem, ręczną regulacją ostrości i pierścieniem sterowania wszystko z wyczuwalną precyzją.
Dane techniczne
| Typ obiektywu | szerokokątny |
| Budowa |
|
| Stabilizacja obrazu | Nie |
| Ogniskowa | 28 mm |
| Maksymalna przysłona | f/2,8 |
| Minimalna przysłona | f/22 |
| Liczba listków przysłony | 7 |
| Kąt widzenia (max.) | 75 ° |
| Kąt widzenia (min.) | 46 ° |
| Wymiary | 69,2 × 24,7 mm |
| Waga | 120 g |
| Akcesoria w zestawie |
|