Producenci
Canon Pixma TS5150 BK EUR 2228C006AA
Opis
Proste i niedrogie drukowanie w domu dzięki obsłudze zaawansowanej łączności
To małe, eleganckie, łatwe i przyjemne w obsłudze, przystępne cenowo, urządzenie wielofunkcyjne umożliwia bardzo proste drukowanie, skanowanie i kopiowanie atrakcyjnych obrazów i wyraźnych dokumentów w domu, a ponadto zapewnia zaawansowaną łączność bezprzewodową z innymi urządzeniami i usługami w chmurze.
Inteligentna łączność
Wystarczy pobrać aplikację Canon PRINT, aby z łatwością drukować i skanować bezprzewodowo za pomocą urządzeń inteligentnych (z systemem iOS lub Android). Można korzystać z wielu opcji połączeń, w tym z technologii Bluetooth*.
Wolność dzięki chmurze
Usługa PIXMA Cloud Link, dostępna w aplikacji Canon PRINT, zapewnia swobodę drukowania z serwisów społecznościowych i skanowania do usług pamięci masowej w chmurze**.
Wszechstronność i oszczędność
Ekonomiczne, opcjonalne pojemniki XL umożliwiają drukowanie większej liczby stron za te same pieniądze, a funkcja automatycznego druku dwustronnego pozwala oszczędzać papier. Podwójne podajniki umożliwiają jednoczesne korzystanie ze zwykłego papieru i nośników fotograficznych.
Łatwa obsługa
Łatwo dostępne przyciski, ręcznie odchylany panel z kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 6,2 cm i uproszczony interfejs o układzie powielonym z aplikacji Canon PRINT ułatwiają sterowanie urządzeniem, przeglądanie zasobów i nawiązywanie połączeń.
Dobra jakość za przystępną cenę
To małe, stylowe i przystępne cenowo kolorowe urządzenie wielofunkcyjne wyposażono w system kaset FINE, który gwarantuje trwałość i jakość oraz umożliwia szybką wymianę. Doskonałe rozwiązanie do łatwej i szybkiej eksploatacji w domu.
* Urządzenie wyposażone w niskoenergetyczną technologię Bluetooth (drukowanie i skanowanie przez Bluetooth jest dostępne tylko w urządzeniach z systemem Android). Nie można zagwarantować działania funkcji dostępnych za pomocą łączności Bluetooth i aplikacji Canon PRINT Inkjet/SELPHY na wszystkich smartfonach z systemem Android. Znak słowa i logo Bluetooth są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Inc. odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich firm.
** Funkcja skanowania do chmury jest dostępna tylko w przypadku używania oryginalnych atramentów firmy Canon.
Dane techniczne
| Model | Pixma TS5150 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania | - Typ skanera: Skaner płaski CIS do zdjęć i dokumentów |
| Parametry kopiowania | - Szybkość kopiowania: sFCOT: około 20 s, sESAT: około 4 obr./min |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 13 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 6 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | - PG-540 (czarny) |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Drukowanie kolorowych dokumentów A4 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Wymagania sprzętowe | - Windows: 3,1 GB miejsca na dysku twardym, Internet Explorer 8 |
| PictBridge | Tak |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie | - Drukarka wielofunkcyjna seria PIXMA TS5150 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 315 mm |
| Szerokość | 425 mm |
| Głębokość | 147 mm |
| Waga | 6.5 kg |
| Pozostałe parametry | - Poziomu Akustycznego Hałasu: około 43,5(A) |
| Unboxing |