Producenci
Canon Tusz PFI-300 10ink Multi Pack 4192C008
Opis
Ten korzystny i ekonomiczny zestaw dziesięciu atramentów obejmuje wszystkie kolory potrzebne do drukowania. Ten wielopak obejmuje kasety z atramentem w następujących kolorach: matowy czarny, fotograficzny czarny, fotograficzny amarantowy, fotograficzny błękitny, Chroma Optimiser, czerwony, szary, żółty, błękitny i amarantowy. Ożyw swoje obrazy dzięki dziesięciu kasetom z atramentem pigmentowym (pojemność 14,4 ml), który zapewnia intensywne i bogate kolory. Natomiast funkcja Chroma Optimiser pozwala uzyskać bardziej intensywne kolory czerni, poszerza gamę kolorów i zapewnia równomierny połysk.
Korzyści
- Kaseta z matowym czarnym atramentem pozwala wydrukować nawet 1750 zdjęć na papierze fotograficznym formatu 10 × 15 cm lub 270 zdjęć w przypadku formatu A3
- Kaseta z czarnym atramentem fotograficznym pozwala wydrukować nawet 303 zdjęcia na papierze fotograficznym formatu 10 × 15 cm lub 33 zdjęcia w przypadku formatu A3 i zapewnia lepsze odcienie kolorów bieli szczególnie na oryginalnym papierze Canon
- Kaseta z amarantowym atramentem fotograficznym pozwala wydrukować nawet 530 zdjęć na papierze fotograficznym formatu 10 × 15 cm lub 73 zdjęcia w przypadku formatu A3
- Kaseta z błękitnym atramentem fotograficznym pozwala wydrukować nawet 625 zdjęć na papierze fotograficznym formatu 10 × 15 cm lub 116 zdjęć w przypadku formatu A3
- Kaseta z czerwonym atramentem pozwala wydrukować nawet 920 zdjęć na papierze fotograficznym formatu 10 × 15 cm lub 129 zdjęć w przypadku formatu A3
- Kaseta z szarym atramentem pozwala wydrukować nawet 236 zdjęć na papierze fotograficznym formatu 10 × 15 cm lub 44 zdjęcia w przypadku formatu A3
- Kaseta z żółtym atramentem pozwala wydrukować nawet 530 zdjęć na papierze fotograficznym formatu 10 × 15 cm lub 87 zdjęć w przypadku formatu A3
- Kaseta z błękitnym atramentem pozwala wydrukować nawet 735 zdjęć na papierze fotograficznym formatu 10 × 15 cm lub 82 zdjęcia w przypadku formatu A3
- Kaseta z amarantowym atramentem pozwala wydrukować nawet 785 zdjęć na papierze fotograficznym formatu 10 × 15 cm lub 87 zdjęć w przypadku formatu A3
- Dzięki kasecie z atramentem Chroma Optimiser można wydrukować nawet 272 zdjęcia na papierze fotograficznym formatu 10 × 15 cm lub 97 zdjęć na papierze formatu A3
- Atrament pochłania niepożądane odbicia światła, pozwala nad nimi zapanować i pomaga uzyskać jednolity połysk powierzchni
- Oryginalny atrament firmy Canon zapewnia spójne i niezawodne wydruki
- Zużyte kasety na toner lub atrament można zwrócić w celu ich ponownego wykorzystania lub recyklingu. Usługa jest bezpłatna, prosta i ekologiczna
- Atramenty LUCIA PRO zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów i dłuższą trwałość odbitek. Odbitki można przechowywać przez około 200 lat w albumie fotograficznym, 80 lat w przeszklonej oprawie i 50 lat bez takiej oprawy
Dane techniczne
| Separator | Kaseta z żółtym atramentem |
| Separator | Kaseta z błękitnym atramentem |
| Separator | Kaseta z amarantowym atramentem |
| Separator | Kaseta z atramentem Chroma Optimiser |
| Separator | Kaseta z czarnym atramentem |
| Separator | Kaseta z amarantowym atramentem |
| Separator | Kaseta z błękitnym atramentem |
| Separator | Kaseta z czerwonym atramentem |
| Separator | Kaseta z szarym atramentem |
| Separator | Kaseta z matowym czarnym atramentem |
| Rodzaj wkładu | Tusz |
| Rodzaj wkładu | Tusz |
| Rodzaj wkładu | Tusz |
| Rodzaj wkładu | Tusz |
| Rodzaj wkładu | Tusz |
| Rodzaj wkładu | Tusz |
| Rodzaj wkładu | Tusz |
| Rodzaj wkładu | Tusz |
| Rodzaj wkładu | Tusz |
| Rodzaj wkładu | Tusz |
| Kolor | Błękitny (cyan) |
| Kolor | Błękitny (cyan) |
| Kolor | Żółty (yellow) |
| Kolor | Czarny matowy |
| Kolor | Czarny (black) |
| Kolor | Purpurowy (magenta) |
| Kolor | Purpurowy (magenta) |
| Kolor | Czerwony (red) |
| Kolor | Chroma optimizer |
| Kolor | Szary (gray) |
| Pojemność | 14.4 ml |
| Pojemność | 14.4 ml |
| Pojemność | 14.4 ml |
| Pojemność | 14.4 ml |
| Pojemność | 14.4 ml |
| Pojemność | 14.4 ml |
| Pojemność | 14.4 ml |
| Pojemność | 14.4 ml |
| Pojemność | 14.4 ml |
| Pojemność | 14.4 ml |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1750 zdjęć |
| Wydajność (5% pokrycie) | 303 zdjęć |
| Wydajność (5% pokrycie) | 530 zdjęć |
| Wydajność (5% pokrycie) | 625 zdjęć |
| Wydajność (5% pokrycie) | 920 zdjęć |
| Wydajność (5% pokrycie) | 236 zdjęć |
| Wydajność (5% pokrycie) | 530 zdjęć |
| Wydajność (5% pokrycie) | 735 zdjęć |
| Wydajność (5% pokrycie) | 785 zdjęć |
| Wydajność (5% pokrycie) | 272 zdjęć |
| Kompatybilność | ImagePROGRAF PRO-300 A3+ |
| Kompatybilność | ImagePROGRAF PRO-300 A3+ |
| Kompatybilność | ImagePROGRAF PRO-300 A3+ |
| Kompatybilność | ImagePROGRAF PRO-300 A3+ |
| Kompatybilność | ImagePROGRAF PRO-300 A3+ |
| Kompatybilność | ImagePROGRAF PRO-300 A3+ |
| Kompatybilność | ImagePROGRAF PRO-300 A3+ |
| Kompatybilność | ImagePROGRAF PRO-300 A3+ |
| Kompatybilność | ImagePROGRAF PRO-300 A3+ |
| Kompatybilność | ImagePROGRAF PRO-300 A3+ |