Producenci
Canon Tusz PGI-1500XL BK/C/M/Y MULTI 9182B010
Opis
Ten wielopak pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Zawiera pełny zestaw zbiorników z atramentem XL dla twojej drukarki: błękitny, amarantowy, żółty i czarny. Pigmentowe atramenty DRHD generują dokumenty biznesowe o profesjonalnej jakości za każdym razem. Umożliwia wydrukowanie maks. 1200 stron dokumentów formatu A4 w czerni lub 1020 stron dokumentów formatu A4 w kolorze, zgodnie z normą ISO/IEC 24711.
Dane techniczne
| Rodzaj wkładu | Tusz |
| Kolor | Purpurowy (magenta) |
| Kolor | Błękitny (cyan) |
| Kolor | Żółty (yellow) |
| Kolor | Czarny (black) |
| Pojemność | 34.7 ml |
| Pojemność | 12 ml |
| Pojemność | 12 ml |
| Pojemność | 12 ml |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1200 str. A4 |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 4 |
| Kompatybilność |
|